Microsoft, Computex 2017’de ARM üzerinde Windows hakkında daha fazla ayrıntı açıklayacak

Microsoft, Computex 2017’de ARM üzerinde Windows hakkında daha fazla ayrıntı açıklayacak

Microsoft daha önce Office Masaüstü uygulamalarını Windows Mağazası’na getirmeyi planladığını duyurmuştu. Windows Mağazası’ndaki Office masaüstü uygulaması, Microsoft’un en son sürümü Windows 10 S için avantaj sağlayacaktır.

Şirket, Office Desktop uygulamasının Windows Mağazası’nda kullanılabilirliğine ilişkin kesin tarihi henüz açıklamadı. Ancak şu anda piyasaya sürülmeden önce, Office masaüstü uygulamaları artık Windows Mağazasında kullanılabilir ve aranabilir, ancak kullanıcılar henüz bunları indiremez.

Arama sonuçlarında, kullanıcılar “Word 2016” kelimesini aramaya çalışırsa, uygulama arama sonuçlarında görünür. Ancak Microsoft, Office Mobile uygulamalarını arama sonuçlarından kaldırmıştır, çünkü “Word” aramanız sonuçların uygun olmadığını söyler.

Bu nedenle, Office Masaüstü uygulamalarının Windows Mağazası’na yayınlanmasının yakın zamanda gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. @Windows En Son, Office Masaüstü Uygulaması İndirilmeye ve çalışmaya hazır olduğunda sizi bilgilendireceğiz. O zamana kadar daha fazla bilgi için bu alanı izlemeye devam ettiğinizden emin olun.

jm’e cevap olarak.

pardon teşekkürler şimdi düzeldi

“Kasım 2016’nın başlarında Microsoft, Qualcomm Snampdragon 835’te çalışan Windows 10 Win32 uygulamalarını gösterdi”

Hayır, o bir SD 820’ydi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*