Microsoft Surface Hub, 4K’da düşük maliyetli telepresence sunuyor – TechRepublic

Microsoft Surface Hub, 4K’da düşük maliyetli telepresence sunuyor – TechRepublic

Toplantılar. IBM gibi hantal ve köklü bir şirkette, GoPro gibi gösterişli yeni bir hip şirkette veya aşırı uçlar arasında bir yerde var olan bir şirkette çalışıyor olmanız önemli değil, toplantılara katılmanız gerekecek. Ne yazık ki, akıl sağlığımız için bu toplantılar genellikle verimsizdir. Microsoft, Surface Hub’ın ticari müşterilerden sipariş almaya başladığı 1 Temmuz 2015 tarihinden itibaren bunu değiştirmeye çalışıyor.

Modern teknoloji

Microsoft Surface Hub, şirketin modern işbirliğine dayalı toplantı alanı için hepsi bir arada çözümüdür. Windows 10, Skype Kurumsal, Office, OneNote ve Universal Windows uygulamaları gibi yerleşik teknolojiyi kullanan şirket, verimli işbirlikçi toplantılar için teknik katalizör sağlamayı hedefliyor.

Microsoft, modern mobil uyumlu özellikleri sezgisel tek bir cihaza getirerek, konferans telefonu hub’ı, web kameraları ve arkaik tepe projektörleri gibi eski teknolojilerin yerini almaya çalışıyor – tüm teknolojiler zamanla alay konusu ve alay kaynağı haline geldi. etkili uygulamadan daha

Surface Hub iki boyutta mevcuttur. İlki 55 inç boyutundadır ve toplanma alanları, daha küçük konferans salonları ve ofisler için tasarlanmıştır. Maliyeti 6.999 ABD Doları (USD) olarak belirlenmiştir. Daha büyük toplantı alanları için 19,999 ABD dolarına mal olan 84 inçlik bir model var. Bu fiyatlar, Polycom ve diğer şirketlerin konferans odası çözümleri için aldıkları ücretle karşılaştırıldığında makul değil.

Eski teknoloji ve modern toplantılar

Microsoft Surface Hub, Polycom ve şu anda konferans odası için ekipman satan diğer şirketlerle ilgili sorunu doğrudan ele alıyor. Bu geleneksel şirketlerin sunduğu toplantı çözümleri, modern işgücü için durağan ve yetersiz hale geldi.

Modern kurumsal iş gücü çok daha hareketli, uluslararası ve teknolojik olarak gelişmiştir. VoIP ve bir konferans telefon merkezi, gerçekten verimli bir toplantı için gerekli olan işbirliği araçlarını sağlamaz. Bunun yerine verimli toplantılar için Skype, elektronik beyaz tahtalar ve paylaşılan belgeler gibi araçlar gerekir. Bu, Microsoft Surface Hub’ın eski teknoloji rekabetine hükmetmeyi umduğu alandır.

Microsoft Yüzey Merkezi

Mark W. Kaelin 25 yılı aşkın bir süredir BT endüstrisi, gadget’lar, finans, muhasebe ve teknoloji hayatı hakkında hikayeler yazıyor ve düzenliyor. Son zamanlarda, BreakingModern.com, aNewDomain.net ve TechRepublic’e düzenli olarak katkıda bulunmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*