Microsoft, Windows 10 Mobile ve PC için yeni yapıların bu hafta gelebileceğini doğruladı

Microsoft, Windows 10 Mobile ve PC için yeni yapıların bu hafta gelebileceğini doğruladı

Redstone 4, Windows 10 için bir sonraki büyük güncellemedir ve gelecek yıl piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Yeni güncelleme hakkında daha fazla bilginin çok yakında açıklanması bekleniyor. Öte yandan Microsoft, Redstone 4 yapılarını ileri atlama seçeneğinin etkin olduğu Windows Insider’lara yayınlamaya hazır.

Yakın zamanda bildirdiğimiz gibi, artık bir sonraki Windows 10 sürümüne ‘atlayamazsınız’. Seçenek daha uzun süre kullanılabilir ancak kayıt defterinde ince ayar yaparak erişim elde edebilirsiniz. Bu yazıda, Windows 10 PC’ler için Redstone 4 derlemelerini alma yöntemini anlayacağız.

Windows Insider Programı sayfasında gerekli değişiklikleri yapın ve 24 saat içinde RS_PRERELEASE şubesinden, yani Redstone 4’ten derlemeler alacaksınız.

ContentType değerine sahip yeni bir dize ekleyin.

Microsoft’un nihayet en yeni cep telefonunu ne, ne zaman, nerede vb. tanıtacağını çok merak ediyorum. 640 yıl önce Lumia’ya sahiptim ve kelimenin tam anlamıyla onu sevdim! Ama yanlışlıkla telefonu tuvalete düşürdüm. Bir bebek gibi ezildiğimi ve ağladığımı söylememe gerek yok! Her neyse, lütfen biri bana Microsoft’un en yeni/en yeni telefon(lar)ında neler olduğunu bildirebilir mi? Resmi olarak artık Lumia’ları üretmeyi bırakacaklarına ve sözde Surface pro tipi bir telefonla çıkacaklarına dair birçok söylenti duydum. O yüzden lütfen biri bana planların ne olduğu hakkında bilgi versin. Çok teşekkürler ve gerçekten yakında sizden haber almayı dört gözle bekliyorum.

İçtenlikle,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*