Microsoft’un Edge tarayıcısında artık Tam Ekran Modu var

Microsoft’un Edge tarayıcısında artık Tam Ekran Modu var

Bir dizi uygulamada iş akışını otomatikleştirmek için bir SaaS hizmeti olan Microsoft Flow uygulaması, İş Kullanıcıları tarafından kullanılmaktadır. Flow uygulaması artık Windows 10 Mobile kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

Flow Mobile uygulaması, kullanıcıların web hizmetleri, dosyalar ve bulut tabanlı veriler arasında otomatik iş akışları oluşturmasına, izlemesine ve yönetmesine yardımcı olur. Mobil uygulama ayrıca, kullanıcıların gerektiğinde herhangi bir yerden yeni akışlar oluşturmasına olanak tanır. Kullanıcılar artık sadece bir düğmeye dokunarak akışları tetikleme seçeneğine de sahip.

Şirket, kullanıcılara, nerede olursanız olun, Akışları Açma veya Kapatma dışında ayrıntılı çalıştırma geçmişi raporlarını inceleme seçeneği sunmuştur. Kullanıcılar ayrıca Başarısız Akışı görebilecek ve ayrıca çalıştırmaları Bildirim Türüne göre görüntüleyip filtreleyebilecekler.

Microsoft, gelecek güncellemelerde Flow Mobile uygulamasına daha fazla özellik eklemeyi planlıyor. İlgilenen kullanıcılar Mobile Flow uygulamasını buradaki Windows Store bağlantısından indirebilir.

En son Windows 10 Creators güncellemesi ile Microsoft, Windows 8’den Windows 10’a geçiş yapan kullanıcılar tarafından en çok istenen özelliği ortadan kaldırdı. Kullanıcılar, IE’nin Tam Ekran moduna benzer satırlarda Edge Browser için tam ekran moduna sahip olmak istiyorlardı. Windows 8 için

Tam ekran modu genellikle tüm program simgelerini kaldırır ve bir dokunmatik cihazda Tablet Moduna geçerken çok etkili olan saf bir internet tarama deneyimi sağlar.

Bu işlevsellik, İşletim Sisteminin Windows 10 sürümünde eksikti ve Geri Bildirim Merkezi aracılığıyla çok sayıda istek aldıktan sonra şirket, nihayet tam ekran modunu Edge Tarayıcısına uygulamaya karar verdi.

Tam Ekran seçeneğini zaten ekleyen şirket, Windows 10 Insiders Yapılarının hiçbirinde aynı şeyden bahsetmedi. Seçenek şu anda Windows 10 kullanıcıları için kullanılabilir.

Tam ekran modunu etkinleştirmek için kullanıcıların Shift, Windows ve Enter Tuşlarına aynı anda basması gerekir ve aynı klavye kısayolları diğer birçok Windows 10 UWP Uygulaması için çalışır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*