Moto G5 Plus kutu açılımı ve uygulamalı [VIDEO]

Moto G5 Plus kutu açılımı ve uygulamalı [VIDEO]

Hafta sonu boyunca Motorola/Lenovo Moto G5 Artı (Moto G Plus 5. Nesil olarak da bilinir) resmi olarak satışa çıktı ve mümkün olan en az miktarda para için gördüğümüz en iyi akıllı telefon donanımlarından bazılarını sundu. Bu, Huawei gibi etkileyici cihazlarla bu yılı hedefleyen yalnızca birkaç seçkin üreticinin bulunduğu hassas bir denge. Onur 6X ve ZTE Blade V8 Pro 250 doların altındaki bu çekici fiyat noktasına ulaşmak.

Kağıt üzerinde, Moto G5 Plus, her bütçeye uygun iki model sunarak, grubun en çekicisi olarak görülebilir: 230 ABD Doları karşılığında 32 GB depolama / 2 GB RAM yapılandırması ve 300 ABD Doları karşılığında 64 GB/4 GB model. Bu, Honor 6X gibi 250 ABD Doları veya ZTE Blade V8 Pro gibi 230 ABD Doları (her ikisi de 32 GB/3 GB özellikli) gibi rakip cihazlardan biraz daha pahalı olsa da, Moto G5 Plus yalnızca satılan özel bir sürümle bunları daha pahalı hale getirmeyi başarır. Amazon aracılığıyla.

Bu sürüm, kilit ekranında “reklamlar ve teklifler” gösterme karşılığında 32GB/2GB modelini 180 $’a, 64GB/4GB modeli ise 230 $’a düşürür. Kime sorduğunuza bağlı olarak, parmak izi kilidinin kilit ekranını tamamen atladığı düşünüldüğünde, bu o kadar da büyük bir şey olmayabilir, ancak reklamlar reklamdır.

Moto G5 Plus’ın özellikleri

  5.2 inç 1080p LCD ekran

  Qualcomm Snapdragon 625 İşlemci

  32GB depolama (genişletilebilir)/2GB RAM

  64GB depolama (genişletilebilir) / 4GB RAM

  12 MP arka kamera

  5 MP ön kamera

  3.000 mAh pil

  Parmak izi sensörü

  3.5mm kulaklık girişi

  Android 7.0 Nuga

Her durumda, standart Moto G5 Plus’ı (64GB/4GB modeli) bünyemizde bulundurduk ve akıllı telefonu adım adım ilerletirken, kontrol etmeniz için hızlı bir kutu açma/uygulamalı video yükledik. Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin ve Moto G5 Plus ile ilgili acil sorularınız varsa, bunları aşağıdan iletin. Şerefe.

Amazon’dan satın alın

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*