Moto G60, 108 MP kameralı bir sonraki orta sınıf telefon olmaya aday

Moto G60, 108 MP kameralı bir sonraki orta sınıf telefon olmaya aday

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Moto G60

Yakın geçmişte, AMOLED ekran ve 108MP birincil kamera gibi amiral gemisi özellikler orta sınıf segmentine kadar inmişti. Mi 10i, Redmi Note 10 Pro Max ve Realme 8 Pro, 108MP birincil kameraya sahip akıllı telefonlardan birkaçı. Şimdi, söylentilere göre, yakında bir Motorola telefon onlara katılacak. Motorola’nın arkada 108MP birincil kamera ile donatılmış bir Moto G60 geliştirdiği söyleniyor. Görüntülere göre iki kamera daha eşlik edecek.

göre cıvıldamakTipster Mukul Sharma’dan, yaklaşmakta olan Moto G serisi telefon, 108MP birincil kamera tarafından yönlendirilecek olan üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip olabilir. Ayrıca, oiddialar üç fiziksel kamera olacak olsa da, akıllı telefon dört fonksiyonlu bir kamera kurulumuna sahip olacak. Bu, bu kurulumdaki kameralardan birinin iki iş yapacağı anlamına gelir. Bununla birlikte, aynı konuda herhangi bir ayrıntı açıklamadı.

Tipster, Moto G60’ın bazı sızdırılmış görüntülerini de paylaştı. Bunlar, bu ayın başlarında sızdırılan resimlere benziyor. Akıllı telefonun, arka panelin sol üst köşesinde dikey olarak hizalanmış üç kamera ile dikdörtgen bir kamera modülüne sahip olduğu görülüyor. Ayrıca Motorola logosunun içine gömülü bir arka parmak izi sensörüne sahip olabilir. Ön tarafta, cihazın 32MP selfie atıcı ile geldiği söyleniyor. Ekranın üst ortasına yerleştirilmiş ön kamera için kesme ile düz bir delikli ekrana sahip olduğu söyleniyor.

Sızan teknik özelliklere gelince, Moto G60’ın 120Hz yenileme hızına sahip 6.78 inç full HD+ (1.080脳2.460 piksel) ekrana sahip olacağı söyleniyor. Snapdragon 732G SoC tarafından desteklenebilir ve 4GB / 6GB RAM ve 64GB/128GB UFS 2.1 depolama yapılandırmalarıyla gelebilir. 108MP birincil kameranın yanı sıra, geniş açılı lensli 16MP OV16A1Q sensöre ve 2MP kameraya sahip olabilir. Hindistan’da “Moto G40 Fusion” olarak adlandırılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*