Motorola Atrix 2 için ıslatma testi başlayacak, ne bekleneceği bir gizem

Motorola Atrix 2 için ıslatma testi başlayacak, ne bekleneceği bir gizem

Jelly Bean’in tepesinde, Meizu’nun güzelliği ve kullanışlı uygulama paketiyle bizi “şaşırttığı” söylenen kapsamlı UI deneyimi Flyme 2.0 var. Flyme, her şeyden çok size üstün bir bulut deneyimi sunmaya odaklanır.

Odadaki fil, Meizu’nun tasarım ipuçlarının bir kısmını hala Apple’dan alıyor gibi görünüyor. Donanımın ön tarafı iPhone 5’lerinkine çok benziyor, ancak arka kısımda herhangi bir anlamlı etki yok gibi görünüyor. Ve Meizu da artık iOS görünümünü klonlamaya çalışmıyor, bu yüzden heyecanlanacak bir şey.

Bir para birimine sahip olmak size 2.499 yuan’a mal olacak, bu da doğrudan para birimi dönüştürme işlemi yapıyorsanız yaklaşık 482 dolar. Meizu, cihazların piyasaya sürülmesi söz konusu olduğunda memleketine bağlı kalma eğilimindedir, ancak bir kez kullanılabilir olduklarında bir tanesini içe aktarabilmeniz için bir şans vardır. Ne yazık ki telefonun ne zaman çıkacağı konusunda pek bir fikrimiz yok ama Meizu’nun acele etmeyeceğini düşünüyoruz.

| | | Drenaj Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

InspectorGadget80’e yanıt olarak.

Anlaştık kardeşim, @Moto #NeverAgain

Zencefilli kurabiye güncellemesi? Ben trol, ben LOL trol

Peki 1ST ATRIX için hiçbir şey yok mu? FCK U MOTOROLA

Atrix 4G’yi mahvetmeye devam etmelerine bayılıyorum, ona Apple’ın sonunda S olmayan iPhone’a davrandığı gibi davranıyorlar

Motorola Geri Bildirim Ağı aracılığıyla, AT&T için Motorola Atrix 2’ye yönelik yeni bir güncelleme için bugün bir noktada bir ıslatma testinin başlayacağına dair Word’ün akışı sağlandı. Bunun dışında, ne bekleyeceğine dair ayrıntılar bilinmiyor. Atlayabileceğimiz ilk sonuç Ice Cream Sandwich, ancak Motorola’nın yakın zamanda güncellenen yükseltme zaman çizelgesi, güncellemenin hala geliştirme aşamasında olduğunu gösteriyor. Atrix 2’nin yanında, güncellemenin durumu “yakında daha fazla plan geliyor” yazan bir notla işaretlendi.

Bardağın yarısı dolu bir yaklaşım benimsemek istiyorsak, belki de yükseltme zaman çizelgesindeki not aslında yükseltmenin yakın olduğunu gösteriyor ve bu ıslatma testi, sonunda her yerde Atrix 2 sahipleriyle sona erecek bir sürecin ilk adımı olabilir. Android 4.0 alıyor. Henüz bu konuda nefesimizi tutamazdık. Moto’nun Geri Bildirim Ağı üyesiyseniz ve yeni yazılımı aldıysanız, bulduklarınızı bize bildirdiğinizden emin olun.

Atrix 2 yazılım testine kaydolduğunuz için teşekkür ederiz. Bu testi başlatmaktaki gecikme için özür dileriz! Yazılım bu öğleden sonra dağıtılmaya başlayacak; ancak hedeflenen tüm cihazların güncellemeyi alması birkaç saat sürebilir.

Geri bildiriminizi duymak için sabırsızlanıyoruz. Lütfen deneyiminizi sağlanan özel toplulukta paylaşın ve yazılımla çalışmak için biraz zamanınız olduktan sonra göndereceğim anket aracılığıyla.

Sizi duyduğumuzdan emin olmak için lütfen şu yönergeleri izleyin:

Lütfen tüm geri bildirimlerinizi özel topluluğumuza gönderin (aşağıdaki bağlantı). Bu aynı zamanda ıslanma sırasında yardım bulacağınız yerdir.

Katılımınız için çok teşekkürler! Zamanınız ve anlayışınız için gerçekten teşekkür ederiz.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*