Motorola’nın bir sonraki amiral gemisi telefonundan bekleyebileceğimiz şey bu

Motorola’nın bir sonraki amiral gemisi telefonundan bekleyebileceğimiz şey bu

Samsung, Xiaomi, Oppo ve OnePlus gibi şirketler bu günlerde telefon söz konusu olduğunda ilgi odağını çalarken, unutmayalım ki o zamanlar Motorola telefon alanında bir juggernauttu. Şirket bir nevi sessizce arka plana karışmış olsa da, hala el cihazlarını çalkalıyorlar.

Aslında, 2022’ye gelindiğinde, şirketin dikkat etmesi gereken ilginç ve yeni bir amiral gemisi telefonu olabilir. Bunun, TechnikNews tarafından teknik özellikleri sızdırılan Motorola Edge 30 Ultra şeklinde geldiği söyleniyor.

Yayına göre, ahize “Rogue” olarak kodlandı ve ön tarafında bir delikli kamera ve oldukça etkileyici bir 144Hz yenileme hızı ile 6.67 inç Full HD+ OLED ekrana sahip olacak. Bu, çoğu akıllı telefondan daha yüksektir ve onu birçok oyun monitörüyle aynı seviyeye getirir.

Kaputun altında, telefonun Qualcomm Snapdragon 898 tarafından desteklenmesi ve 12GB’a kadar LPDDR5 RAM ve 256GB’a kadar UFS 3.1 depolama ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca, telefonun arka tarafında 50MP ana kamera, 50MP ultra geniş açı ve 2MP derinlik sensörü ile üçlü kamera kurulumu ile geleceği, ön tarafında ise aslında 60MP selfie kamerası olacak gibi görünüyor.

Ayrıca, telefonun ayrıca 68W hızlı şarjı destekleyecek ve sadece 35 dakikada %100’e varan bir güç sağlayan 5.000 mAh pile sahip olması bekleniyor. Ne zaman piyasaya sürüleceğine dair bir bilgi yok, ancak 2022’nin başlarında geleceği tahmin ediliyor.

Kaynak: TechnikNews

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*