Motorola’nın Moto Z/Force/Play için resmi Güç Paketi Modu bu baharın sonlarına kadar ertelendi

Motorola’nın Moto Z/Force/Play için resmi Güç Paketi Modu bu baharın sonlarına kadar ertelendi

Mobile World Congress sırasında Moto, bu yıl piyasaya çıkacakları bir avuç yeni Moto Mod’u – bazıları gerçek ürünler, bazıları hala kavramsal aşamada – açıkladı. Bu Modlardan Motorola Güç Paketi (Moto’nun Incipio offGRID Güç Paketinin daha ince, biraz daha gelişmiş versiyonu), Mart lansman tarihi verilen tek modeldi.

Mart ayı geride kalırken, bazılarınız resmi Motorola Güç Paketi Moduna ne olduğunu merak ediyor olabilir. Motorola PR ile Modun gecikmeli çıkışı hakkında iletişime geçtikten sonra, bana Modun “bu baharın sonlarında ABD’de satışa sunulacağını” söylediler, ancak bunun dışında daha fazla ayrıntı vermediler.

Şahsen birisi olarak gerçekten Bu Mod’u dört gözle bekliyorum, çok daha fazla beklemek zorunda kalmayacağımız için parmaklarımı çapraz tutuyorum, mutlak son tarih 20 Haziran (baharın resmi olarak bittiği ve yaz başladığı zaman). Sanırım bu yeni son tarih.

Ayrıca Moto Z’yi analog çubuklar ve fiziksel düğmelerle bir tür taşınabilir oyun makinesine dönüştüren bir GamePad Modu da vardı, ancak bu hala üzerinde çalışılıyor ve en erken bu yaza kadar mevcut olmayacak.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*