Nexus Sailfish’in sızdırılan görüntüleri telefonun önünü, arkasını ve yanlarını gösteriyor

Nexus Sailfish’in sızdırılan görüntüleri telefonun önünü, arkasını ve yanlarını gösteriyor

nexus-sailfish-images

Önceki sızıntılara ve söylentilere dayanarak, cihazın temel tasarımının ne olduğunu biliyorduk. Nexus Yelken Balığı bir süreliğine olurdu. Bu detaylara dayalı konsept renderları görmüş olsak da, telefonun ön, arka ve yanlarını gösteren sızdırılmış fotoğraflar sayesinde telefonun nasıl görüneceğine artık çok daha iyi bakabiliyoruz. Fotoğraflar, daha önce gördüğümüz konsept tasarımlarla güzel bir şekilde eşleşiyor ve yeni sızdırılan görsellerle birkaç tasarım detayını paylaşıyor. HTC Arzu 10 Profesyonel

Sızan görüntülerin Nexus Sailfish’i tasvir ettiği söyleniyor, ancak Nexus Marlin (HTC tarafından da üretilmesi bekleniyor) aynı tasarımı paylaştığı söyleniyor. İki telefon arasındaki tek fark, ekran boyutu, ekran çözünürlüğü ve pil kapasitesi olacak ve potansiyel alıcılara 5.5 inç QHD ekranlı bir Nexus telefon ve 5 inç 1080 ekranlı bir Nexus telefon arasında seçim yapma seçeneği sunacak.

Hafta sonu Twitter’da telefonu farklı bir açıdan gösteren başka bir görüntü de var. Temel öğeler yukarıdaki resimde gösterilenlerle eşleşiyor, ancak kaynak, aşağıdaki resmin telefonun arka tarafının tamamını kaplayan bir cam panele sahip olduğunu iddia ediyor.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*