Nixplay 10.1″ Akıllı Dijital Resim Çerçevesinde 21 $ tasarruf edin

Nixplay 10.1″ Akıllı Dijital Resim Çerçevesinde 21 $ tasarruf edin

Hayatınızda o kadar çok özel anınız ve insan varsa, mantonuzdaki resim çerçevesinin içine hangi resmi koyacağınızı bulmakta zorlanıyorsanız, bu sizin için mükemmel bir alet. Bir Nixplay 10.1″ Akıllı Dijital Resim Çerçevesi alabilir ve istediğiniz kadar fotoğraf görüntüleyebilirsiniz. İyi bir önlem için karışıma bazı videolar bile atabilirsiniz!

Akıllı fotoğraf çerçevesine fotoğraf ve video eklemek kolaydır: Bunu telefonunuz veya e-posta yoluyla yapabilirsiniz. Gösterilenlerin tam kontrolüne sahip olmak için Nixplay uygulamasını iOS veya Android’e ekleyin. En son anılarınızla güncel kalmasını sağlamak için Google Fotoğraflar’a da bağlanabilir. Dropbox, Facebook ve Instagram da desteklenmektedir.

Nixplay Akıllı Dijital Resim Çerçevesi pek çok durum için harika bir hediyedir: tatiller, doğum günleri, yıldönümleri vb. Fotoğrafları ve videoları görüntülemenin yanı sıra, arkadaşlarınızın ve ailenizin çerçeveleriyle fotoğraf oynatma listelerini paylaşabilir ve onları fotoğraf paylaşmaya davet edebilirsiniz. ve videolar sizlerle. Özel, güvenli ve GDPR ve CCPA uyumlu bir fotoğraf paylaşım ağı oluşturun.

Çerçeve, anılarınızı her yerde gösterebilir: bir rafın, masanın veya masanın üstüne veya duvara monte edilebilir. 1280 x 800 HD IPS ekran, dikey veya yatay görünüme otomatik olarak ayarlanacaktır. Ayrıca, bir hareket sensörü çerçeveyi otomatik olarak açıp kapatacaktır. İstediğiniz fotoğraf çalma listesini sormak için Amazon Alexa’yı kullanabilirsiniz.

10.1″ çerçeveden 20.99$ alın ve sadece 159$ ödeyin. Ayrıca ahşap efektli ve gümüş kaplamalı 9,7″, 13,3″ ve 15.6″ boyutlarında ve 2K’da mevcuttur.

Nixplay 10.1″ Akıllı Dijital Resim Çerçevesi

En son eğitimlerimizle ilgili güncellemeleri alın.

Laura, yaklaşık 20 yılını haber, inceleme ve köşe yazıları yazarak geçirdi ve bu yılların 10’undan fazlasını editör olarak da geçirdi. Son otuz yıldır yalnızca Apple ürünlerini kullandı. MTE’de yazma ve düzenlemeye ek olarak, sitenin sponsorlu inceleme programını da yürütmektedir.

Make Tech Easier, okuyucularımız için yaptığımız çalışmaları destekleyen bağlantılarımız aracılığıyla satın alınan ürünlerden komisyon kazanabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*