Noel ağacınızı iPhone’unuzla aydınlatmak ister misiniz? Bunun için Schlage LiNK adında bir Uygulama var.

Noel ağacınızı iPhone’unuzla aydınlatmak ister misiniz?  Bunun için Schlage LiNK adında bir Uygulama var.

Bir hafta önce Apple, ‘ başlıklı özel bir iPhone reklamı yayınladı.12 gün Noel’ Noel için kartlar ve hediyeler göndermekten Noel ağacınızı pişirmeye ve aydınlatmaya kadar 12 farklı uygulama gösterdi. Noel ağacını mı aydınlatıyorsun? Evet, bunun için bir uygulama var ve buna Schlage LiNK deniyor. Bu uygulamayı kullanarak termostatınızı kontrol edebilir, kapılarınızı kilitleyip kilidini açabilir ve güvenlik kameralarından telefonunuza gerçek zamanlı video akışı yapabilirsiniz.

LiNK, evinizi herhangi bir bilgisayar veya web özellikli telefon aracılığıyla izlemek ve kontrol etmek için eksiksiz bir ev yönetimi çözümüdür. LiNK, Z-Wave teknolojisi üzerine inşa edilmiştir; bu, çalışması için Z-Wave özellikli kilitlere, ışıklara, termostatlara ve kameralara ihtiyacınız olacağı anlamına gelir. Tüm bu cihazlar Schlage’de mevcuttur, bu nedenle bu sistemi kurmak ve çalıştırmak zor değildir.

Eğer ilgileniyorsanız, Schlage web sitesinde LiNK’i nasıl çalıştırabileceğinize bir göz atın. Ve bu yıl Noel ağacınızı iPhone’unuzla aydınlatırsanız, unutmayın, hemen hemen her şey için bir uygulama var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*