Noel Freni: Listenizdeki Araba Meraklısına Güç Durdurma Aracından Yükseltilmiş Bir Kit Verin

Noel Freni: Listenizdeki Araba Meraklısına Güç Durdurma Aracından Yükseltilmiş Bir Kit Verin

 • DergiDergi

  Bu biz konuşuyoruz dükkan ve konuşan arabalar. Bazen derinlemesine gider ve bir şeyi analiz ederiz ya da araba tarihi veya motor sporları hakkında konuşuruz ya da belki sadece otomotiv endüstrisindeki bir şey hakkında düşüncelerimizi veririz.

  Bağlı kuruluş ifşası: Aşağıdaki ürünleri satın alırsanız Automoblog tazmin edilebilir.

  Başlangıç ​​kiti veya bir dizi detaylandırma spreyi ve cila gibi şeylerle her zaman kullanışlı ve pratik rotaya gidebilirsiniz. Kitap Garajı serimizde de çok sayıda harika kitap var. Hayatınızdaki araba insanı aynı zamanda hevesli bir okuyucuysa, bunlardan herhangi biri ideal bir hediye olacaktır.

  Tanıdığımız pek çok meraklı, sadece bir meslek için değil, aynı zamanda bir tutku olarak da anahtarı çeviriyor. Boş zamanlarında üzerinde çalıştıkları proje araçları vardır. Yılın bu zamanında, yazın otomobil gösterileri ve geçit törenleri için özel bir şeyler hazırlamak için kış aylarını kullanıyor olabilirler. Motor modifikasyonlarına çok fazla hayranlık duyulsa da (ve beygir gücünü de sevdiğimizi anlıyoruz), bir aracı durdurmak da aynı derecede önemlidir.

  Geleneksel olmayan bir hediye gibi görünse de, Power Stop’tan yükseltilmiş fren kitleri, doktorun listenizdeki araba tutkunları için sipariş ettiği şeydir. Amazon, Güç Durdurma birimlerinde büyük bir indirim yapıyor. tatiller için yüzde 15 ila 50’ye varan fiyatlarda indirim. Bu bağlantıdaki Z23 kitleri, özellikle meraklıları için tasarlanmıştır. Tüm Z23 kitleri, karbon fiber-seramik yapı nedeniyle normal fren balatalarından daha yüksek sıcaklıklara dayanabilir. Sonuç olarak, sürüş sırasında istenmeyen sonuçlara yol açabilecek fren solmasına karşı daha dirençlidirler.

  Bu bağlantıdan Amazon’a gittiğinizde, aşağıdaki ekran görüntüsünde kırmızı daireyi gördüğünüz yere marka ve modeli girin. Bu yazının yazıldığı sırada Amazon, tüm Power Stop ürünleri için 12-24-19’a kadar ücretsiz teslimat sunuyor.

 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  *