Nokia C1 akıllı telefon sızdırıldı, bildirildiğine göre Android çalıştıracak

Nokia C1 akıllı telefon sızdırıldı, bildirildiğine göre Android çalıştıracak

Evet doğru cevap olarak.

Yaklaşık 2,5 haftadır Nexus6 kullanıyorum. onlar harika! ve Nexus5 hala oyun mağazasında satılmaktadır. N6, her çarşamba tükenmeden önce sınırlı stok alır. sonunda talep ve arz N6’da normalleşecek.

JRomeo’ya yanıt olarak.

Henüz piyasaya çıkmamışken bunu kesin olarak söyleyebileceğinizden şüpheliyim.

Evet doğru cevap olarak.

Bunun yerine bir Nexus5 veya Nexus6 alın. Böylesi daha iyi.

DDroid45’e yanıt olarak.

Orta menzil sanırım.

Ama 2016 geldiğinde… heyecan verici olabilir!

Durin123’e yanıt olarak.

“Bu sahte bir söylenti ve görüntü bir konsept telefona ait.” Fan yapımı.
sebbes’e cevap olarak.

Kanıt veya gtfo. Hayali olgusal hatalara işaret eden bilge adamlara gerek yok. Bunu yapan insanlar neredeyse PapaSnarf gibi troller kadar sinir bozucu.

JP’ye cevap olarak.

Uuuhhh… Belki Batı Yarımküre’deki en açgözlü, en bok dolu ağda olmayan insanlar?

PapaSnarf’a yanıt olarak.

“Artık BGR’de denemiyorum bile, lol.”

Kendini öldür, trolfag.

PDAJah’a yanıt olarak.

: (

JK Stern’e yanıt olarak.

aslında hepsi amiral gemisi statüsüne mi yoksa orta menzile mi bağlı olduklarına bağlı

Michael Bennett’e yanıt olarak.

eğer 4.7″ ise bir tane alıyorum

PapaSnarf’a yanıt olarak.

Garip olmak için Note 4 ve Edge’e ek olarak başka bir Samsung alacağım.

MIKEEEEE’ye yanıt olarak.

Aynı şekilde

O adam olmak istemiyorum ama bu iPhone 5C’ye çok benziyor. N1’in iPad mini ile inkar edilemez benzerlikleri göz önüne alındığında şaşırtıcı değil PapaSnarf’a yanıt olarak.

Bu alışılmadık derecede kabaydın Papadoc!

nokia c1 sızıntısı

Nokia’nın N1 Android tableti, Microsoft’tan ayrıldığından beri şirketin ilk cihazıydı, ancak grubun zaten bir takip üzerinde çalıştığı bildiriliyor. Bu sefer bir akıllı telefon – iddiaya göre Nokia C1 – ve 2015’te yolda olabilir.

Microsoft’un Nokia ile yaptığı sözleşme, 2016 yılına kadar akıllı telefon üretmelerini yasaklıyor, ancak görünüşe göre Foxxcon (Nokia N1’i üreten) ile yaptıkları üretim anlaşmaları, onlara, adının çok daha öncesinde bir akıllı telefon sağlamak için yasal bir boşluk sağlıyor.

Peki ne beklemeliyiz? Eh, Nokia N1 ham teknik özellikler ve özellikler açısından çok heyecan verici değildi, bu yüzden bir akıllı telefon muadilinden çok farklı beklemezdik. Bununla birlikte, Nokia’nın cüzdanları yormayacak ve yine de yetenekli bir akıllı telefon deneyimi sunacak bir şeyi bir araya getirmesi muhtemel.

Söylentilere göre teknik özellikler sayfasında çözünürlüğü bilinmeyen 5 inçlik bir ekran, Intel yonga seti, 2 GB RAM, 32 GB dahili depolama ve 8 megapiksel kamera yer alıyor. Yazılımın, Nokia’nın Z Launcher’ının üstte yer aldığı Android 5.0 Lollipop’tan oluşması muhtemel.

Nokia’nın 2015’in CES’ine bir gezi yaptığını görmemiz mümkün ve bu cihazı yedekte bulundururlarsa şaşırmazdık. Bununla birlikte, tam olarak ne zaman açıklayacakları konusunda kesin bir bilgi yok ve ne zaman müsait olacağı da belli değil. Neyle ortaya çıktıklarını görmek ilginç olacak, ancak iPad benzeri N1 gidecek bir şeyse, o zaman söylenip yapıldığında konuşulacak fazla bir şey olmayabilir.

[163 Tech via GSM Arena]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*