Nubia Red Magic 6s Pro, 120W hava soğutmalı hızlı şarjı paketleyecek ve bir GaN şarj cihazıyla birlikte gönderilecek

Nubia Red Magic 6s Pro, 120W hava soğutmalı hızlı şarjı paketleyecek ve bir GaN şarj cihazıyla birlikte gönderilecek

Birkaç gün önce, yaklaşan filmin bir teaser posteri Nubia Red Magic 6s Pro havacılık sınıfı ısı yayma teknolojisini ima etmişti. Yoğun kullanım sırasında cihazı soğutmanın yanı sıra, resmi Red Magic Weibo hesabı bugün cihazın yanında geleceğini de duyurdu. hava soğutmalı hızlı şarj teknolojisi.

Red Magic 6s Pro’nun 120W hızlı şarjı destekleyen 4.500mAh çift hücreli pil ile gelmesi bekleniyor. Bu kadar yüksek şarj kapasitesiyle gelen marka, sıcaklığı düşük tutmak için hava soğutmayı kullanmaya karar verdi. Yeni poster ayrıca cihazın sadece 17 dakikada tam şarj olacağını iddia etti. En önemlisi, cihazın kutusunda aksiyon için 120W GaN şarj cihazı da bulunacak.

Önceki söylentiler, Red Magic 6s Pro’nun Qualcomm Snapdragon 888+ işlemciye sahip olacağını ve 1080p çözünürlüklü 6.8 inç OLED ekrana sahip olacağını öne sürüyordu. Ayrıca 64MP üçlü kamera kurulumu da getirebilir. Bu haftanın başlarında Nubia, cihazın 720Hz dokunmatik örnekleme hızına ve 7.4ms dokunmatik yanıt hızına sahip olacağını ve yenileme hızının 165Hz’de kalacağını doğruladı.

Red Magic 6s Pro’yu göreceğiniz için heyecanlı mısınız? Bir yorum bırakarak bize bildirin ve daha fazla akıllı telefon haberi için TechNave.com’da bizi izlemeye devam edin.

50MP RYYB Ultra Vision Kamera ve 120Hz OLED ekran - HUAWEI nova 9 #BeAnovaStar TikTok Dance Challenge'a katılın!

8 Kasım 2021 tarihi itibariyle, Huawei nova 9 Malezya’da kullanılabilir hale gelir. Nova serisi her zaman kamera merkezli bir akıllı telefon olarak biliniyordu. Tamamen yeni 50 MP Ultra Görüş Kamerası, birinci sınıf tasarım ve gençlere eğlenceli bir eğlence ve fotoğrafçılık deneyimi sunmak için bazı temel özelliklere sahiptir. Bir Huawei hayranıysanız veya yeni bir şey arıyorsanız belki de nova 9’u düşünebilirsiniz. Neden? İşte sizi bir nova yıldızı yapabilecek altı özellik!

İşte Samsung Gıda Vitrini hakkında muhtemelen bilmediğiniz 5 harika gerçek

Peki bu Samsung buzdolabını bu kadar özel yapan ne? İlk bakışta sıradan bir buzdolabı gibi görünüyor ama Yemek Vitrini ile Yan Yana (Ben uydurmuyorum). Buna göre Samsung, Yiyecek Vitrini, ailenizin en sevdiği yiyecek ve içeceklerin tümüne hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayan bir “buzdolabı içinde buzdolabı”dır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*