Office Uygulamaları, OneDrive, Dropbox Mağazada Küçük Güncellemeler Alın

Office Uygulamaları, OneDrive, Dropbox Mağazada Küçük Güncellemeler Alın

Artık Windows 10 Mobile resmi sürümüne veya adı ne olursa olsun RTM’ye çok yakınız. Microsoft oldukça sakin ve Windows Phone 8.1 ile karşılaştırıldığında Windows 10 Mobile hala oldukça kararsız olduğu için resmi çıkış tarihini duyurmak istemiyor gibi görünüyor. Hepimiz Windows Phone’un kararlılık, performans ve evet, henüz bitmemiş olan “uygulama boşluğu” olarak adlandırılan çok ünlü olduğunu biliyoruz.

Bazı kullanıcıların resmi Windows 10 Mobile güncellemesini zaten aldığını/aldığını iddia eden birkaç rapor vardı. Ancak Microsoft ve mobil operatörlerden herhangi bir onay gelmedi.

Plaffo, Vodafone İtalya’nın önümüzdeki haftadan itibaren Lumia 1520, 930, 830, 735, 635 ve 535 için Windows 10 Mobile resmi güncellemesini yayınlamaya başlayacağını bildirdi. Microsoft, nihai yapı olarak başka bir toplu güncellemeyi sunmak istediklerinde dağıtımı durdurabileceğinden, kullanıma sunma gerçekleşirse harika bir haber olabilir.

Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin:

Office Apps, OneDrive ve Dropbox’tan başka bir toplu güncelleştirme aldığımız için Windows 10 Yıldönümü Güncelleştirmesi’nin yayımlanmasından önce pek çok şey oluyor gibi görünüyor. Güncellemeler yeni özellikler getirmedi, ancak çok hoş karşılanan güncellemeler olan hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler için. Mağazaya gidin ve Güncellemeleri Kontrol Et’e basın veya aşağıdaki bağlantıları ziyaret edin.

Excel Mobil

Microsoft Excel Mobile, Windows telefonlarda ve tabletlerde (10,1 inç veya daha küçük ekran boyutuna sahip) elektronik tabloları incelemek, güncellemek ve oluşturmak için en iyi uygulamadır.

*** Masaüstlerinde, dizüstü bilgisayarlarda, büyük tabletlerde ve telefonlar için Continuum* ile elektronik tablolar oluşturmak ve düzenlemek için Office 365 aboneliği gereklidir.***

Excel Mobile’ı İndirin

PowerPoint Mobil

Microsoft PowerPoint Mobile, Windows telefonlarda ve tabletlerde (10,1 inç veya daha küçük ekran boyutuyla) sunumları incelemek, iletmek ve oluşturmak için en iyi uygulamadır.

*** Sunumları masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, büyük tabletlerde ve telefonlar için Continuum* ile düzenlemek için Office 365 aboneliği gereklidir.***

PowerPoint Mobile’ı indirin

Kelime Mobil

Microsoft Word Mobile, Windows telefonlarda ve tabletlerde (10,1 inç veya daha küçük ekran boyutuna sahip) belgeleri incelemek, düzenlemek ve oluşturmak için en iyi uygulamadır.

*** Masaüstü bilgisayarlarda, dizüstü bilgisayarlarda, büyük tabletlerde ve telefonlar için Continuum* ile belgeler oluşturmak ve düzenlemek için Office 365 aboneliği gereklidir.***

Word Mobile’ı İndirin

Bir not

OneNote, cihazlarınızdaki her şeyi yakalamak ve düzenlemek için dijital not defterinizdir. Fikirlerinizi not edin, sınıf ve toplantı notlarını takip edin, web’den kırpın veya yapılacaklar listesi yapın, fikirlerinizi çizin ve taslak haline getirin.

OneNote’u İndirin

OneDrive

Microsoft OneDrive ile gittiğiniz her yerde daha fazlasını yapın. Windows 10 telefonunuzdan, bilgisayarınızdan (PC veya Mac) ve kullandığınız diğer cihazlardan belgelerinize, fotoğraflarınıza ve diğer dosyalarınıza erişin ve bunları paylaşın. Nerede olursanız olun üretkenliğinizi korumak ve birlikte çalışmak için Office mobil uygulamalarını kullanın. Windows 10 için OneDrive uygulaması, hareket halindeyken kişisel ve iş dosyalarınızla kolayca çalışmanıza olanak tanır.

OneDrive’ı indirin

Dropbox

Bu uygulama, Dropbox dosyalarınızı dokunmatik tabletlerde görüntülemek için optimize edilmiş bir deneyim sunar. Dosyalarınızı bu cihaz ve diğerleri arasında senkronize etmeniz mi gerekiyor? Bu cihaza bir Dropbox klasörü eklemek için https://www.dropbox.com/install adresini ziyaret ederek masaüstü uygulamasını yükleyin.

Dropbox, fotoğraflarınızı, belgelerinizi ve videolarınızı istediğiniz yere götürmenize ve kolayca paylaşmanıza olanak tanır. Dropbox’ınıza kaydettiğiniz herhangi bir dosyaya tüm bilgisayarlarınızdan, telefonlarınızdan, tabletlerinizden ve web’den erişin. Dropbox ile her zaman önemli anılarınıza sahip olacak ve sizinle birlikte çalışacaksınız. Ve Windows tabletinize veya PC’nize bir şey olursa, eşyalarınız Dropbox’ta her zaman güvende.

Dropbox’ı indirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*