Ömür Boyu Noel filmleri nasıl yayınlanır

Ömür Boyu Noel filmleri nasıl yayınlanır

Tatil sezonu hızlanıyor ve bu, yeni Noel filmlerinin bir yandan sıcak tutarken bir yandan da aşırıya kaçma zamanının geldiği anlamına geliyor. Noel filmlerinin en büyük üreticilerinden biri Ömür Boyu ve 35 yeni Ömür Boyu Noel filmiyle 2021, kazmak için hiç olmadığı kadar iyi bir yıl.

Bu nedenle, kablo aboneliğinizin bir parçası olarak kanalınız yoksa Ömür Boyu tatil filmlerini nasıl yayınlayacağınız da dahil olmak üzere yeni liste hakkında bildiğimiz her şeyi okumaya devam edin.

Noel Ağacının Altında

Ömür boyu filmler genellikle, genel olarak tam olarak doğru olmayan Hallmark Channel filmleriyle birleştirilir. En büyük istisna, kendilerini iyi hissettiren romantik programlamada çok fazla örtüşme gördüğümüz tatil çıktılarıdır.

Ömür Boyu Noel filmlerinin çoğu, Harika Bir Ömür Boyu başlığı altında daha hafif yiyeceklerin yanında yayınlanır. Gizli prensler, tesadüfi karşılaşmalar ve sudan çıkmış balık aşkları oldukça yaygındır.

Bu yılki müzikal Reba McEntire’in Noel in Tune’u gibi bazı farklı formatlar karışık. 2021 listesi ayrıca, düz beyaz tatil hikayeleriyle sınırlı olmayan Noel filmleri arayan izleyiciler için çeşitli anlatılar da içeriyor.

Ömür boyu eski bir kablo kanalıdır. Ömür boyu tatil filmleri izlemek istiyorsanız, bu, en iyi ve en kolay seçeneğiniz, kablo sağlayıcınız aracılığıyla abone olmak ve gerçek zamanlı olarak yayınlanırken izlemek demektir.

Bu, hangi yolu seçerseniz seçin, bu başlıkların çoğunu izlemek için geleneksel bir kablo aboneliği gerektiği anlamına gelir. Yine de kabloyu kestiyseniz, bu mutlaka şansınızın bittiği anlamına gelmez. Bazı kablolu olmayan geçici çözümler için okumaya devam edin.

En kolay akış seçeneğiniz, şovların ve filmlerin izlenebileceği Ömür Boyu web sitesinde gelir. Yine de önceki bölümde belirtildiği gibi, orada bulunan oyunların çoğu, bir kablo sağlayıcı aracılığıyla Ömür Boyu aboneliği gerektirir.

En sevdiğiniz akış hizmetlerinizle üçüncü taraf anlaşmaları aracılığıyla bir akış başlığı da bulabilirsiniz. Hepsi için tek durak noktası bulamayacaksınız ve 2021 listesi hiç dahil edilmeyecek.

Ömür Boyu Noel filmleri isteyen kablo kesicilerin seçenekleri var.

Bu yılki Ömür Boyu Noel filmlerini istiyorsanız, doğrudan kaynağa gitmeniz gerekecek, bu da Ömür Boyu’nun kabloda olduğu anlamına geliyor.

Neyse ki, kablo ve akış arasındaki boşluğu kapatmanın yolları var. Sling TV, Ömür Boyu da dahil olmak üzere çok sayıda kablo kanalına erişmenizi sağlayan böyle bir hizmettir. Philo TV, Frndly TV, Hulu Plus Live TV ve daha fazlası gibi aralarından seçim yapabileceğiniz başkaları da var. Bu canlı TV akış hizmetleri, temel olarak size çevrimiçi kablo sağlar.

Ömür boyu canlı izlemek için bunlardan herhangi birine kaydolabilir veya hizmetlerin çeşitli bulut depolama seçeneklerinde daha sonra izlemek üzere filmleri kaydedebilirsiniz.

Kasım ve Aralık ayları boyunca vizyona girecek 35 yepyeni Noel filmi ile Lifetime size aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey sunuyor. 2021 için Ömür Boyu Noel filmlerinin tam listesi aşağıdadır:

Tatil dizisinin tamamını ve ne zaman izleneceğini Lifetime web sitesinde görebilirsiniz.

Bu, 2021 için Ömür Boyu Noel filmleri hakkında bildiğimiz her şeyin kısa bir dökümü. Mutlu tatiller ve mutlu yayınlar!

Orijinal makaleyi buradan okuyun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*