OPPO Watch Free sürümü: 100’den fazla spor modu, uyku takibi ve E-spor modu, ~RM355’ten başlar

OPPO Watch Free sürümü: 100’den fazla spor modu, uyku takibi ve E-spor modu, ~RM355’ten başlar

Bir süre önce, birkaç render görmüştük. OPPO Ücretsiz İzle internete sızarak bej altın ve siyah renk seçenekleri ortaya çıktı. 26 Eylül’de akıllı saat resmi olarak piyasaya sürüldü ve görünüşe göre mesele sadece görünüş değil. Teknik özelliklere göre, OPPO Watch Free, Fitbit ve Garmin’in tekliflerine daha düşük bir fiyat noktasında şiddetli bir rakip olabilir.

100’den fazla spor izleme modunu desteklemenin yanı sıra, OPPO’nun en yeni fitness takipçisi, gece boyunca kalp atış hızı değişkenliği ile SpO2 seviyelerini izleyebilir ve ertesi sabah doğrudan bileğinizde uyku istatistiklerini görüntüleyebilir. Ayrıca Fitbit Sense ve Versa 3’tekine benzer bir horlama algılaması da var ancak farklı çalışıyor. Fitbit izleyiciler, yerleşik bir mikrofonla horlamayı dinler ve OPPO Watch Free, kararlarını SpO2’deki değişikliklere, ayrıca kalp atış hızı değişkenliğine ve akıllı telefon tarafından algılanan ses seviyelerine dayandırır.

Ayrıca, E-spor modu da bahsetmeye değer. Yoğun oyun seansları sırasında kalp atış hızınızı izleyebilir ve dinlenme zamanı geldiğinde hatırlatıcılar verebilir. Bu özellik Garmin Instinct Esports Edition’da da bulunabilir. Farklı olan şey, Garmin’in OPPO’nun teklifinde bulunmazken istatistikleri diğer Twitch kullanıcılarıyla doğrudan paylaşmanıza izin vermesidir.

Donanım teknik özellikleri için, OPPO Watch Free, 326PPI piksel yoğunluğuna sahip 1,63 inç AMOLED ekrana sahip. Saat, NFC versiyonu için 599 Yuan’a (~RM388) veya standart versiyon için 549 Yuan’a (~RM355) mal olacak. Yeni OPPO Watch Free hakkında ne düşünüyorsunuz? Bize bildirmek için bize bir yorum bırakın ve daha fazla teknoloji gadget’ı lansmanı için TechNave.com’da bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*