Otomatik olarak müzik oluşturmak için iPhone için en iyi AI Müzik uygulamaları

Otomatik olarak müzik oluşturmak için iPhone için en iyi AI Müzik uygulamaları

Apple, GarageBand’i 14 yıl önce tanıttı ve milyonlarca Mac kullanıcısının elektronik olarak müzik oluşturmasına yardımcı oldu. Daha sonra uygulama, üreticilerin hareket halindeyken müzik oluşturmalarını sağlayan iPhone ve iPad için kullanıma sunuldu. Ancak dijital cihazlarda müzik oluşturma, yapay zekanın yardımıyla artık başka bir adım atıyor. Geliştiriciler artık

Apple, GarageBand’i 14 yıl önce tanıttı ve milyonlarca Mac kullanıcısının elektronik olarak müzik oluşturmasına yardımcı oldu. Daha sonra uygulama, üreticilerin hareket halindeyken müzik oluşturmalarını sağlayan iPhone ve iPad için kullanıma sunuldu. Ancak dijital cihazlarda müzik oluşturma, yapay zekanın yardımıyla artık başka bir adım atıyor.

Geliştiriciler artık, kullanıcıdan çok az girdiyle bir iPhone’da otomatik olarak müzik oluşturmak için makine öğrenimini ve yapay zekayı kullanan uygulamalar oluşturdular. Bu uygulamalar, vücut hareketlerinizden ve çevrenizdeki dünyalardan benzersiz müzikler bile üretebilir. Onları aşağıda kontrol edin.

Holon, benzersiz müzik yaratmak için vücut hareketlerinizi, çevrenizi ve kalp atış hızınızı (bir elma saatiniz varsa) kullanan gerçekten yenilikçi bir müzik oluşturma uygulamasıdır. Uygulama, yaptığınız aktiviteyle çok uyumlu hissettiren müzikler yaratır. Onunla dans etmeyi deneyin ve dans hareketlerinizle senkronize çalan bir melodiniz olduğunu anlayacaksınız.

Holon, App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. Ancak, Apple Watch desteği eklemek için 3,99 ABD doları ödemeniz gerekir.

Endel, kullanıcılara konum, saat dilimi, hava durumu ve kalp atış hızı gibi anlık iç ve dış koşullara dayalı olarak sürükleyici bir müzik deneyimi sunmayı amaçlayan algoritma destekli başka bir uygulamadır.

Endel, App Store’dan 7 günlük ücretsiz deneme sürümü olarak indirilebilir. Bundan sonra, aylık 2,99 ABD Doları abonelik veya 17,99 ABD Doları ve 24,99 ABD Doları yıllık abonelik veya 89,99 ABD Doları ömür boyu lisans satın alma seçenekleriniz vardır.

Mubert bağımsız çalışır. Uygulama, deneysel elektronik yapımcılar tarafından kaydedilen devasa bir örnek veritabanını kullanarak sonsuz ve kesintisiz bir müzik akışı oluşturmak için yapay zeka güdümlü bir algoritma kullanır.

Mubert, odaklanmanıza, çalışmanıza, çalışmanıza, hayal kurmanıza, sevmenize ve yaşamanıza yardımcı olacak çeşitli müzik kanallarıyla birlikte gelir. Tek yapmanız gereken ruh halinize/etkinliğinize uygun bir kanal seçmek ve uygulama, yapay zeka güdümlü algoritmalarını kullanarak benzersiz bir müzik akışı çalacak.

Mubert, App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir, ancak belirli müzik kanallarını kullanmak için 0,99 ABD doları ödemeniz gerekir.

ChillScape, AI odaklı bir meditasyon Gurusudur. Algoritması, kalp atış hızını düşürmeye, kan basıncını düşürmeye ve stres hormonlarını düşürmeye yardımcı olmak için ses terapistleri tarafından geliştirilen ilkeleri kullanır.

Uygulama, yapay zeka destekli üretken ses motoru tarafından desteklenen yeni seslerle ilerlerken sürekli gelişen bir deneyim sunar.

ChillScape, App Store’dan 2,99$’a indirilebilir.

AI-Driven bir uygulama olmasa da SoundForest, yalnızca birkaç dokunuşla saniyeler içinde olağanüstü melodiler oluşturmanıza olanak tanıyan çok havalı bir uygulamadır. Kullanması eğlenceli bir uygulama.

Soundforest, sınırlı sayıda App Store’dan ücretsiz olarak indirilebilir. (ama yeterli) içerik. Uygulamanın tüm özelliklerinin kilidini açmak için tek seferlik minimum 1,99$ ücret ödemeniz gerekir.

Aşağıdaki yorumlar bölümünde AI-Driven uygulamalarla müzik üretme hakkındaki düşüncelerinizi bize bildirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*