Otomobil uzmanları, tamamı cam tavanlı, Siri desteği ve daha fazlasıyla Apple Car’ın 3 boyutlu fütüristik modelini oluşturuyor

Otomobil uzmanları, tamamı cam tavanlı, Siri desteği ve daha fazlasıyla Apple Car’ın 3 boyutlu fütüristik modelini oluşturuyor

Vanarama’daki otomobil uzmanları, fütüristik bir tasarıma sahip bir Apple Car’ın 3 boyutlu modelini oluşturdu. Apple Car konsepti, EV’nin ABD Patent ve Ticari Marka Ofisi tarafından Apple’a verilen patentlerde açıklanan ayrıntılarına dayanmaktadır. EV modelinin tekerleklerinde, koltuklarında, ön ızgarasında Apple logosu bulunur, tamamı cam bir tavana ve çok daha fazlasına sahiptir.

Söylentiler, Cupertino teknoloji devinin otonom binek elektrikli aracını inşa etmek için Project Titan’ı yeniden başlattığını ve bu iddialara önemli patentler verdiğini ve parlak ışıkların sürücünün görüşünü bozmasını aktif olarak engelleyen parlama önleyici ön cam, harici LED ekran sistemi gibi ayrıntılar sağladığını iddia ediyor. diğer sürücüleri arabanın hareketleri, AR ekranı ve daha fazlası hakkında uyarmak için.

Vanarama’nın etkileşimli ve sürükleyici 3 boyutlu modeli, konsept otomobile her açıdan bakmak için 360潞 döndürülebilir. Model ayrıca iç mekan manzarasına da sahiptir. Tasarım gereği Apple EV, Ferrari benzeri bireysel koltuklara sahip dört yolcu için uygun olacak. Dış kısım, Apple’ın ince kenarlı lastiklerle sivri aerodinamik tasarıma sahip çoğu ürünü gibi tamamen beyazdır.

Pillerin aracın altına dizildiğini varsayarsak, EV ön ve arkada oldukça fazla bagaj alanı sunacak.

Daha da ilginç olanı, iç mekanda dokunmatik ekran gibi görünen tam bir LED ekrana sahip ve Siri, direksiyondan etkinleştirilebiliyor.

İddia edilen Apple Car’ın konsept tasarımı canlandırıcı ancak Apple’ın benimseyeceği şeye yakın bir şey olmayabilir. Tasarım detayları şüpheli olsa da, Apple’ın EV’sini inanılmaz güç verimliliği ile daha uzun bir menzil sağlayacak devrim niteliğinde bir pille çalıştıracağı kesin.

Devamını oku:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*