PDC09 – Canlı akış ve kapsama kılavuzu

PDC09 – Canlı akış ve kapsama kılavuzu

3232Paz, 28 Kasım 2021 20:38:05 PSThttps://wordpress.org/?v=5.8.2

Microsoft’un Profesyonel Geliştirici Konferansı (PDC), yazılım devi tarafından düzenlenen en büyük etkinliklerden biri. Her yıl düzenlenen bir etkinlik olmasa da, geçen yıl Windows 7’nin tanıtıldığı etkinlikten sonra bu yıl yeniden düzenleniyor. Bugün, 17 Kasım’dan itibaren, Los Angeles, California’daki Los Angeles Kongre Merkezi’nde bu, 9. PDC’nin başlangıcını işaret edecek.

Açılış gününde Ray Ozzie ve Bob Muglia, ikinci günde ise Scott Guthrie, Kurt DelBene ve a Special Guest açılış konuşmasını yapacak. PDC’nin bu yılki ana odak noktaları Windows Azure ve Office 2010 (önceden Office 14 olarak biliniyordu) olacaktır. Visual Studio 2010, geliştirme içeren oturumlarda da ilgi odağı olacaktır (oturum listesi için tıklayınız). Windows 7 geçen ay piyasaya sürüldüğü için Windows istemcisi için yeni hiçbir şey duyurulmayacağından, bu yılki PDC için beklentiler geçen yılki kadar yüksek değil. Ancak, MSDN ve TechNet kullanıcıları için halihazırda mevcut olan Office 2010 için genel beta sürümünün duyurulmasını bekleyebiliriz.

Canlı yayını izliyor olsanız bile etkinliği takip etmenin bir başka ilginç yolu da Long Zheng, Ed Bott, Mary Jo Foley, Kip Kniskern, Paul Thurrott, Rafael Rivera ve Tom Warren’ın canlı blogunu takip etmektir. Bu blogcuların canlı blogu ikinci kez ele almaları ve geçen sefer benim gibi ayarlandıysanız, gerçekten ilginç olmalı.

Açılış konuşması 8:30 PST’de başlayacak (yerel saatinizi kontrol edin), bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*