PhoneClean İncelemesi: Mac ve Windows için

PhoneClean İncelemesi: Mac ve Windows için

Diğer tüm insan yapımı cihazlar gibi iPhone’un da sorunsuz çalışması ve istenen performansı sağlaması için özen gösterilmesi gerekiyor. Gerekli özen gösterilmezse, akıllı telefon alan için darmadağın olabilir; böylece ünlü hızı kaybeder.

Tıpkı bilgisayarda olduğu gibi iPhone’da da gerçekten çok şey birikir: tarama önbelleği, uygulama önbelleği, istenmeyen dosyalar, potansiyel olarak tehlikeli olabilecek çerezler. Sürüklenmeyi doğru anladın mı? iPhone’unuzda çoğunlukla ihtiyaç duyulmayan ancak yine de iPhone’unuzda çok yer kaplayan tonlarca veri var. Bazen, bu birkaç gigabayta sığar ve bu dağınık olabilir. Peki, bu istenmeyen dosyalar kolayca nasıl kaldırılır ve iPhone’un bozulması nasıl önlenir?

PhoneClean gibi bir yazılımla tüm yabani otları temizlemek kolay olabilir. iMobie’yi tanıyorsanız, iPhone için AnyTrans, PhoneTrans vb. gibi harika yazılımlar üretmişlerdir. PhoneClean gerçekten harika bir yazılım parçası olmuştur. iPhone’unuzu temizlemenize ve boş alan kazanmanıza yardımcı olan en son sürümü PhoneClean 4’te daha da iyi hale geldi. Toplu halde.

İPhone’unuzda çok fazla yer kazanmak için temizlenebilecek bir sürü şey var. PhoneClean ile tüm gereksiz dosyaları, önbelleği, çerezleri kolayca temizleyebilirsiniz. Onu son derece yetkin yapan şey, tüm gereksiz dosyaların izini sürme ve onlardan zahmetsizce kurtulma yeteneğidir.

İşte temizledikleri…

Yazılım hakkında özellikle sevdiğim şey, herhangi bir veri veya uygulama kaybetmeden iPhone’unuzdaki şeyleri temizlemenin ne kadar kolay olduğu. Ayrıca, önemli verileriniz veya hassas bilgileriniz için çok ihtiyaç duyulan gizlilik ve güvenliği sağlar. Bu nedenle, sadece gerekli kolaylıkla gereksiz dosyalardan kurtulmak için değil, aynı zamanda kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için de tamamen güvenebilirsiniz.

Ayrıca, kontrol seviyesi birkaç kat derine iner. Örneğin, önbelleğini temizlemek istediğiniz uygulamaları seçebilirsiniz. Her ihtimale karşı, bazı uygulamaları temizlemek istemiyorsanız, onları dışarıda bırakmak için mutlak özgürlüğe sahipsiniz. Neyi temizlemek istediğinizi seçmenize izin verdiği için bu özelliği çok kullanıcı dostu buluyorum.

Basitçe söylemek gerekirse, PhoneClean, gereksiz dosyaları temizlemenize ve iPhone’unuzu tamamen dağılmaktan kurtarmanıza izin vererek mükemmel bir şekilde çalışır. Ve onu harika bir yazılım parçası yapan da bu.

Bir iPhone’unuz var ve biraz alana (veya çok fazla alana) ihtiyacınız var; PhoneClean, akıllı telefonu düzenli tutmak için kullanmanız gereken şeydir.

Bir yıllık abonelik, bir bilgisayar için 19,99 ABD dolarından edinilebilir. Aile lisansı 5 PC ve Mac için 39,99 ABD Doları iken, kişisel lisans 29,99 ABD Dolarıdır. Hem Windows hem de Mac için kullanılabilir.

PhoneClean ile ilgili görüşünüz nedir? Geri bildiriminizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*