Pixel 4’ün en son güncellemesi, 90 Hz’yi daha sık etkinleştirir ve kamerayı iyileştirir.

Pixel 4’ün en son güncellemesi, 90 Hz’yi daha sık etkinleştirir ve kamerayı iyileştirir.

Başından beri en çok konuşulan konulardan biri piksel 4, yalnızca çok özel koşullar altında devreye giren tutarsız 90Hz Pürüzsüz Ekrandı. Bugünden itibaren hoş bir sürpriz yaşayabilirsiniz. Google, daha fazla senaryoda Smooth Display’i zorlayan bir Kasım güncellemesi yayınladı. İlk raporlara göre, daha hızlı yenileme hızının ortaya çıkma olasılığı çok daha yüksek ve onu çalışırken görmek için yüzde 75 veya daha yüksek bir ekran parlaklığına ihtiyacınız olmayacak. Bu noktada pil ömrü hakkında kesin bir fikir yok, söylemek için henüz çok erken, ancak Pixel’in kalan gücünün daha fazla 90Hz kullanımıyla etkilenmesi şaşırtıcı olmayacak. Bununla birlikte, geliştirici ayarlarında 90Hz’i zorlayan kullanıcılar, zaten küçük olan pilde ortalama %10 ekstra boşaltma bildirdi.

Aynı güncelleme, Pixel 4 sahiplerine gizemli “kamera kalitesi iyileştirmeleri” de getiriyor, bu da harika kamerayı daha da iyi hale getirirken, eski Pixel modellerine sahip olanlar ayrıca Google Asistan, Xbox Bluetooth denetleyici eşlemesi ve önyükleme işlemi sırasında takılma sorunlarıyla ilgili iyileştirmeler görüyor. Hala güncelleme alan bir Pixel telefonunuz varsa ( piksel 2 ve daha yenisi), en son güncellemeleri kontrol ettiğinizden ve kendinizi ve cihazınızı Google’ın yazılım yol haritasına uygun tuttuğunuzdan emin olun.

Aşağıda, Kasım Pixel güncellemesine dahil edilen değişikliklerin bir listesi bulunmaktadır. Elbette bir de güvenlik yaması var.

.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*