Pixel Buds ile basınızı güçlendirin ve seslerinizi paylaşın

Pixel Buds ile basınızı güçlendirin ve seslerinizi paylaşın

Bugün 20 Ağustos 2020, Google yeni özellikleri yayından kaldırıyor piksel Benzersiz ses deneyiminizi kişiselleştirmenize, kulakiçi kulaklıklarınızı yanlış yerleştirirseniz daha kolay bulmanıza ve kulakiçi kulaklıklarınızla daha fazlasını yapmanıza yardımcı olacak tomurcuklar; buna Pixel Buds’ınız takılıyken bile etrafınızda olup bitenler konusunda sizi uyaran deneysel bir özellik de dahildir.

Ses deneyiminizi kişiselleştirin

Pixel Buds bu yılın başlarında piyasaya çıktığında, insanların ses deneyimleri üzerinde daha fazla kontrol ve kişiselleştirme istediğini duyduk. Bu nedenle bugün, size benzersiz bir şekilde Pixel Buds’ı kullanmak için daha fazla seçenek sunmak için bas güçlendirme ve paylaşım algılamayı sunuyoruz.

Basınızı doğrudan Pixel Buds ayarlarından iyileştirebilirsiniz ve kulaklıklarınızdan birini biriyle paylaşmaya karar verirseniz, paylaşım algılama sayesinde ses düzeyi tercihlerinizden artık ödün vermek zorunda kalmazsınız. Açık olduğunda, paylaşım algılama, birisiyle bir kulaklığı paylaştığınızı otomatik olarak algılar ve kendi ses düzeyinizi kontrol etmek için ilgili kulaklığınızı tek tek kaydırabilirsiniz. Böylece ister müzik dinliyor olun, ister bir arkadaşınızla film izliyor olun, Pixel Buds’ınızı sorunsuz bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Konuşmalarınızı çevirin, yazıya dönüştürün ve dönüştürün

Pixel Buds’ın başka bir kişiyle ileri geri konuşurken yardımcı olan konuşma modu çeviri özelliğinin yararlılığını temel alan yeni yazıya dönüştürme modu, çevrilen konuşmayı doğrudan kulağınıza okuyarak takip etmenize olanak tanıyarak ana fikri anlamanıza yardımcı olur. daha uzun dinleme deneyimleri sırasında söylenenlerin Başlangıçta Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca konuşanlar için İngilizce konuşmayı çevirmek üzere başlatılan metne dönüştürme modu, anda kalmanıza ve konuşan kişiye odaklanmanıza yardımcı olabilir. Metne dönüştürme modu, her seferinde bir kişinin konuştuğu sessiz bir ortamda en iyi sonucu verir. Örneğin, dinlemeye başlamak için “Hey Google, ayúdame a entender inglés” demeniz ve isteğe bağlı olarak çevrilmiş metni görmek için telefonunuzun ekranını takip etmeniz yeterlidir.

Daha fazla yardımcı özellik

Köpeğiniz havlarsa, bebeğiniz ağlarsa veya bir acil durum aracı sirenler çalarak geçiyorsa, Çevrenizde olup biten önemli şeyleri size bildiren deneysel bir özellik olan Dikkat Uyarıları, neler olup bittiği konusunda sizi uyarmak için içeriğinizin sesini anlık olarak azaltır.

Piksel Tomurcuklarınızı yanlış yere yerleştirdiyseniz nerede olduğunu duyabilmeniz için bu yılın başlarında kulakiçi kulaklıklarımı çal özelliğini kullanıma sunduk. Artık onları da görebilirsiniz. Cihazımı Bul’a, artık Android telefonunuza bağlı olmasalar bile Pixel Buds’ınızın bilinen son konumunu bir harita üzerinde gösterecek bir güncelleme ekledik.

Google Asistan’a sorun

Pixel Buds’taki Google Asistan, hareket halindeyken kulaklıklarınızla daha fazlasını yapmanıza izin vererek daha da yardımcı oluyor. Artık Google’dan dokunmatik kontrolleri açıp kapatmasını isteyebilirsiniz, böylece yanlışlıkla onları tetikleme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ayrıca Pixel Buds ayarlarından dokunmatik kontrolleri açıp kapatabilirsiniz. Artık Google Asistan’dan “Ok Google, kulaklığımda ne kadar pil ömrü kaldı?” diyerek pil ömrünüzü kontrol etmesine yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Tüm bunlar bugün Pixel Buds kullanıcılarına sunulmaya başlıyor. Daha fazla bilgi edinmek için yardım merkezine gidin.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*