Pocketnow Daily: Apple’ın İMKANSIZ Katlanabilir Cihazı (video)

Pocketnow Daily: Apple’ın İMKANSIZ Katlanabilir Cihazı (video)

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Fırsatlar. Amazon’un şu anda Apple Watch Series 3’te en ekonomik varyantta 279 dolardan 329 dolara kadar değişen bazı fırsatları var. B&H ayrıca 480 dolara kadar tasarruf edebileceğiniz 2017 iPad Pro’ya da sahiptir.

LG, LG V50 ThinQ (yalnızca 5G akıllı telefonlarda lider olan) sayesinde uzun yıllar sonra Kore’de satış lideri oldu. İnsanların bu telefonu almasının ana nedeni, belli bir dereceye kadar katlanabilir bir telefon işlevi görebilen ikinci ekrandan kaynaklanıyor. Şu anda S10 5G’yi aşan 100.000 satışları var.

T-Mobile, halihazırda Galaxy S10 5G’den 439 Mbps indirme ve 59,1 Mbps yükleme hızları veren New York 5G ağında testler yapıyor. Öte yandan, Sprint birleşmeleri FCC’den sözlü bir onay aldı, ancak şimdi Adalet Bakanlığı her iki şirketin de ağlarını ödünç vermesini istiyor, böylece 4. bir ağ rekabeti sürdürmek için onlara onay vermek için geliyor.

Bir MacBook Pro, normal bir şekilde kullandığını iddia eden bir kullanıcının kucağında alev aldı. Zarar görmediğini ama evinin zarar gördüğünü söyledi. Apple, sorun düşündüklerinden daha ciddi olduğu için yaklaşık 5 gün içinde geri dönmesi gerektiğini söyledi.

Android Police’e göre Galaxy Note 10, fiziksel düğmelerin yanı sıra kulaklık jakını da öldürecek. Bu, temel olarak Samsung’u bu geçişi yapan son OEM yapar. Cihaz, güç düğmesi ve Bixby düğmesi için HTC U12’nin yaptığı gibi bir sistem kullanacak.

Apple bize farklı bir şekilde katlanabilir bir akıllı telefon vermek için çalışıyor. Telefon, Galaxy Fold veya Mate X’e kıyasla plastik yerine camdan yapılacaktı. Cihaz, telefonun güvenli bir şekilde bükülmesine yardımcı olacak en az iki eksene sahip olacaktı, bu da ekranın hasar görmemesine veya deforme olmamasına yardımcı olacaktı. seramik, kimyasal olarak güçlendirilmiş cam, safir veya zirkonyum gibi malzemeler kullanın. Ocak ayında bazı patentler aldılar, umalım ki gerçek bir ürün olsun.


Abone:https://bit.ly/pocketnowsubhttps://pocketnow.com

Bizi takip edin:https://flipboard.com/@Pocketnowhttps://facebook.com/pocketnowhttps://twitter.com/pocketnowhttps://google.com/+pocketnowhttps://instagram.com/pocketnow

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*