Pocketnow Daily: OnePlus, CES 2020’de YENİ Bir Cihaz Başlatıyor mu?(video)

Pocketnow Daily: OnePlus, CES 2020’de YENİ Bir Cihaz Başlatıyor mu?(video)

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Fırsatlar. Bugün farklı indirimlerimiz var. Bir Bluetooth hoparlör arıyorsanız, Marshall Stanmore II Amazon’da %40 indirimle 200$’da kalıyor. VR’yi denemek istiyorsanız, 32GB Oculus Go VR şu anda 69 $ indirimde ve 130 $’da kalıyor.

Marshall Stanmore II’yi Satın Alın

Oculus Go VR Satın Alın

OPPO’nun kendi çiplerini üretmeye başladığı bildiriliyor. Çinli şirketin ‘M1’ adlı yeni çipi üzerinde çalıştığı bildiriliyor, ancak bunun bir yardımcı işlemci olacağı, yani ya bir NPU, belirli bir görev için bir çip olacak ya da ana çip için destek sunacak. Şirketin başkan yardımcısı, önümüzdeki üç yıl içinde donanım ve Ar-Ge için 7 milyar dolar yatırım yapacaklarını söyledi.

FTC, görünüşe göre Facebook’ta WhatsApp, Instagram ve Facebook Messenger’ı kendi hizmetlerine entegre etmelerini engellemek için bir ihtiyati tedbir kararı alıyor. Raporda ayrıca, rekabete aykırı politikalar için Facebook’ta devam eden bir antitröst soruşturması olduğu belirtiliyor. Soruşturma, Facebook’un hizmetlerinin bu birleşmesini duyurmasının ardından başladı, çünkü temelde bir tekel yaratıyor ve sosyal uygulamalarda rekabeti öldürüyor.

Galaxy Fold’un Çin 5G versiyonu, yani W20 5G, 2.850 dolarlık fiyat etiketine rağmen Samsung mağazasında sadece birkaç dakika içinde tükendi ve Samsung, 20 Aralık’ta yeniden stokluyor. Şimdi, normal Galaxy Fold’a geçerken, raporlar dünya çapında 1 milyon adet sattığını iddia ediyor. Yeni Galaxy Fold, görünüşe göre dayanıklılığa yardımcı olacak, çizilmelere karşı daha dayanıklı olacak ve koruyucu katmandan kurtulacak bir Ultra İnce Cam ekran getirecek.

ABD ve Çin bir ticaret anlaşmasına varmaya yakın. Apple, bu Pazar günü Çin’den gelen ürünlere uygulanmaya başlayacak yeni %15 tarifesi ile bundan etkilenmek üzere. iPhone’lar ve iPad’ler 150 dolarlık bir fiyat artışı görebilir, ancak bu anlaşma ile bundan kaçınabilirler. Anlaşma aynı zamanda her iki ülkedeki gerilimi biraz da olsa hafifletebilir ve Huawei gibi diğer şirketler bundan faydalanabilir. Bloomberg’e göre bu fiyat artışı Apple’ın talepte %8 kaybetmesine neden olacak.

Pete Lau, CES 2020’de gerçekleşecek olan OnePlus Özel Etkinliği için basın davetiyelerini tweetledi. Ne duyurulacağını bilmiyoruz ama Pete Lau bunun özel bir şey olduğunu söyledi, söylentiye göre OnePlus 8 Lite’ı görebiliyoruz. geçen hafta için render aldık. CES’in gerçekleşmesinden bir ay önce alay ettikleri için bunun küçük bir duyuru olacağını düşünmüyoruz.

Abone:

Bizi takip edin:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*