Project Scorpio, yeni bir ‘Hareket’ tasarım diline sahip olabilir

Project Scorpio, yeni bir ‘Hareket’ tasarım diline sahip olabilir

Bu haftanın başlarında Microsoft’un Arrow başlatıcısı, pek çok yeni özellik ve iyileştirme getiren büyük bir güncelleme aldı. Uygulamanın en son sürümü, birkaç başka iyileştirme ile birlikte yeni Yardımcı Program sekmesini getiriyor.

Ve şimdi Microsoft, Android’de Arrow Launcher için başka bir büyük güncellemeyi test etmeye başladı. Uygulamanın gelecekteki güncellemesi, önemli bir yeni eklenti olan Arrow Launcher’da Android tabletler için destek ekleyecektir. Ancak şu an için Arrow Launcher yalnızca Android telefonlar için mevcuttu ve uygulamayı tabletlere bile indiremiyordunuz. Ancak artık uygulamanın gelecek sürümü herhangi bir Android tablette çalışabilecek.

Tabii ki uygulama, Android telefon versiyonunda zaten mevcut olan tüm özellikleri tablet versiyonuna getirecek. Ancak buna ek olarak, şirket ilk olarak güncellemeyle birlikte birkaç yeni özellik daha ekliyor, artık hangi uygulamaları ve ayarları yedeklemek veya geri yüklemek istediğinizi seçebildiğiniz için artık yedekleme ve geri yükleme özelliği için daha fazla seçeneğiniz var. Microsoft ayrıca Son Sayfada daha fazla IP uygulaması mesajı için destek ekliyor.

Burada, Arrow Launcher’ın beta programının parçası olanlar için bu yeni özelliklerin zaten mevcut olduğunu belirtmekte fayda var. Beta programına buradan kayıt olabilirsiniz. Ardından buradan uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.

Kaynak: MSPU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*