Qualcomm, Asus, HP ve Lenovo ile Ortaklığını duyurdu

Qualcomm, Asus, HP ve Lenovo ile Ortaklığını duyurdu

WhatsApp bugün, uygulamanın Resmi sürümü için bu sefer yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, uygulamayı yeni sürüm 2.17.152.0’a getirdi. Güncelleme, Beta kullanıcıları tarafından son birkaç hafta içinde test edilmiş olan bazı küçük yeni özelliklerle birlikte geliyor.

Resmi sürümün kullanıcıları artık uygulamanın Sohbetler bölümünde ekranın sağ alt kısmında bir “Aşağı Ok” bulacaklar. Aşağı Ok, aşağı kaydırmak yerine doğrudan sohbet sayfasının sonuna gelmek için yararlıdır. Ekip ayrıca sohbet ayarlarında yeni “Tümünü sil” özelliğini tanıttı Sohbet ayarlarında yeni “Tümünü temizle” özelliğini tanıttı Kişi yönetimiyle ilgili iyileştirmeler Telefon numarasının değiştirilmesi bu değişiklik hakkında arkadaşlarınıza bilgi verilecek Önizleme bağlantılarında iyileştirmeler Video ile iyileştirmeler Gömülü oynatıcıda oynatma Medya dosyalarını indirme ve yüklemede iyileştirmeler WhatsApp bunları indirirken geliştirilmiş video oynatma VOIP Aramalarında İyileştirmeler – Kullanıcılar artık bir seferde bir kişi yapmak yerine birden Fazla Kişiyi herhangi bir kişi veya arkadaşla paylaşabilir. Kullanıcılar tek seferde en fazla 100 kişiyi paylaşabilir. Diğer düzeltmeler ve genel iyileştirmeler.

Yukarıdaki tüm özellikler Beta test kullanıcıları için zaten mevcuttu ve başarılı geri bildirim ve testlerden sonra WhatsApp ekibi nihayet yeni özellikleri uygulamanın Genel sürümünde yayınladı.

2.17.150.0 olan Beta uygulaması, genel kullanıma sunulmadan önce Beta kullanıcıları tarafından test edilen yeni özelliklerle düzenli olarak güncellenmektedir. Uygulamanın Resmi sürümüne yönelik en son güncelleme şu anda yayında ve aşağıdaki Windows Mağazası bağlantısına tıklayarak indirilebilir.

Windows Phone için WhatsApp’ı indirin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*