realme CEO’su realme Book’un manyetik kablosuz şarjı destekleyebileceğini ima ediyor

realme CEO’su realme Book’un manyetik kablosuz şarjı destekleyebileceğini ima ediyor

MagSafe rakibini duyurduktan sonra, MagDart, ile birlikte gerçekten flaş manyetik kablosuz şarjı destekleyen ilk Android akıllı telefon olarak, gerçekten teknolojiyle daha da heyecan verici bir şey yapmayı planlıyor olabilir. CEO tarafından yayınlanan bir tweet’e göre şirket, yaklaşmakta olan dizüstü bilgisayarını MagDart ile uyumlu hale getirebilir.

realme CEO’su Madhav Sheth, takipçilerine şirketinin en son teknolojisini yakında piyasaya sürülecek olana koymanın iyi bir fikir olup olmadığını soruyor. gerçekten kitap. Görünüşe göre CEO, hayranların kararı vermesine izin verebilir ve birçoğu bu fikri destekliyor. Hatta bazıları, akıllı saat gibi dizüstü bilgisayarın kablosuz şarj aksesuarlarını gösteren renderlarla çıktı.

Sadece birkaç gün önce realme, biri 50W kablosuz şarjı ve diğeri 15W’da olmak üzere iki MagDart şarj cihazı duyurdu. 50W MagDart şarj cihazı, aşırı ısınmamasını sağlamak için aktif bir soğutma fanıyla bile geldi. Şu anda şarj cihazları akıllı telefonlar için üretiliyor, ancak dizüstü bilgisayarlar gibi daha büyük cihazlarla nasıl çalışabileceklerini görmek ilginç.

Kablosuz şarjı destekleyen bir dizüstü bilgisayara sahip olmak ister misiniz? Facebook sayfamızda bize bildirin ve daha heyecan verici teknoloji haberleri için TechNave.com’da bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*