RRoD Xbox 360, PS3 /PC/ Xbox Arcade Kontrol Cihazlarında Modifiye Edildi! [PICTURES]

RRoD Xbox 360, PS3 /PC/ Xbox Arcade Kontrol Cihazlarında Modifiye Edildi! [PICTURES]

VAY! Bu, bazı Xbox 360 sevenler için rahatsız edici olabilir, ancak açıkçası, beni hiç rahatsız etmedi çünkü zaten bir süredir köşede duran bir RRoD 360’ım var. Böyle birkaç ölü Xbox 360’ım olsaydı daha da iyi olurdu ama olanlar (ve aynı zamanda bir PlayStation 3 sistemine sahip olanlar), bu moda göz atmak için mutlu olacaklar. Ebil Avustralya’dan, ölü xbox 360 mermilerini güzel görünümlü birkaç harika PS3 / PS2 + PC + Xbox arcade çubuğuna dönüştürdü.

Mod yapımcısı bu arcade stick kontrolörleri hakkında şunları söylüyor:

Soldaki benim son çubuğum. PS3/PS2/PC’de çalışır. Evet, bu, PS3’üme takılı bir Xbox 360’ım olduğu anlamına gelir.

Sağdakini bir yıl önce yaptım ve XBox 360’ta çalışıyor. Fotoğraflarını “Yeni Arcade Çubuğumu Kontrol Et” başlığına gönderdim.

Her ikisi de ölü Xbox 360’lardan kasadan yapılmıştır.

360 çubuğundaki güç düğmesi, Xbox Kılavuzu düğmesi olarak çalışır. Evet, 360 çubuğumdaki güç düğmesiyle XBox 360’ımı açabilirim

Ne yazık ki satın aldığım PS3 kartında Ana Sayfa düğmesi yoktu, bu yüzden PS3 için aynısını yapamadım.

PS3 çubuğunun Xbox 360 renkli düğmelerine sahip olduğunu fark edeceksiniz. Bir sonraki planım, içine bir Xbox 360 kartı eklemek ve hem Xbox 360 hem de PS3’te çalışacak şekilde bir anahtara sahip olmak.

Daha fazla görsele ve Ebil’in eksiksiz çalışma günlüğüne göz atın burada.

abone ol RSS Beslemesi ve bizi takip etmeye devam edin heyecan, Facebook ve Youtube en son haberler, güncellemeler ve daha fazlası için.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*