Safari, iOS 15’te çalışmıyor mu? nasıl düzeltilir

Safari, iOS 15’te çalışmıyor mu?  nasıl düzeltilir

Safari, iPhone veya iPad’inizdeki varsayılan tarayıcıdır ve bazı mükemmel özelliklere sahiptir. Ancak bazen çalışmayı durdurabilir veya çökebilir, bu da gününüzü engelleyebilir. Neyse ki, size yardımcı olacak bazı ipuçlarımız ve püf noktalarımız var. Ayarları değiştirmekten iOS’u güncellemeye kadar denemeye değer birkaç farklı şey var. İOS 15’te Safari’nin iPhone veya iPad’de çalışmamasını nasıl düzelteceğimizi öğrenelim.

Hücresel kullanırken, web tarayıcısının verilere erişmesine izin verdiğinizden emin olun. Veri erişimini devre dışı bırakmış ve unutmuş olabilirsiniz. Açık Ayarlar uygulaması iOS cihazınızda 鈫 Hücresel 鈫 Aşağı kaydırın ve yanındaki anahtarın Safari AÇIK.

Eğer durum buysa, engeli zaten düzeltmişsinizdir.

Denemenizi önereceğim başka bir çözüm de Safari’yi temizlemek. Belki de önbelleğe alınmış dosyaları uzun süredir temizlemediniz ve bağımlılar web tarayıcısı için sorun yaratacak şekilde birikmiştir. Tam bir temizlik sorunu çözebilir.

Cihazınız yeniden başlatıldığında Safari’yi başlatın. Mükemmel çalışıyor olmalı.

Hala iOS cihazınızda Safari’yi düzeltmekte zorlanıyorsanız, cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamayı deneyin. Unutmayın, mevcut tüm ayarlardan ve web sitesi oturum açma ayrıntılarından kurtulacak, ancak medyanıza ve verilerinize dokunulmayacak.

Cihazınız varsayılan ayarlara sıfırlandığında, sorun çözülmelidir. Durum buysa, harika! Ancak sorun hala devam ediyorsa bir sonraki çözüme geçin.

Yazılım Güncellemesi neredeyse her zaman çok sayıda hata düzeltmesi ve performans iyileştirmesi ile doludur. Bu nedenle, cihazı en yeni iOS sürümüne güncellemeye değer. iPhone’unuzun yeterli meyve suyuna (en az %50) sahip olduğundan ve Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun.

On vakanın on’unda güncelleme bu sorundan kurtulabilir. Umarım itibarına sadık kalmıştır.

Henüz bir çözüm yok mu? Cihazınızı yeni olarak veya önceki yedekten geri yükleyin. Nükleer bir çözüm olarak bilinir, umarım işinizi görür.

Hepsi bu, millet!

Peki, şimdi nerede duruyorsun? Sorunu çözdünüz mü yoksa hala üstesinden gelmek için mi uğraşıyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıda yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Bu gönderilere de bir göz atmak isteyebilirsiniz:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*