Sailor Moon, bu Cuma gününden itibaren YouTube’da ücretsiz olarak izlenebilecek

Sailor Moon, bu Cuma gününden itibaren YouTube’da ücretsiz olarak izlenebilecek

Ayın denizci eri OG anime serilerinden biridir ve bunu nasıl unutabiliriz! Diziyi şimdi izlemek istiyorsanız, bazılarınız bugünlerde (en azından yasal olarak) kaynak aramakta zorlanabilirsiniz. Dizi şu anda ülkemizde henüz bulunmayan bir yayın hizmeti olan HULU’da yayında. Ancak, iyi haber burada! Sailor Moon’un resmi YouTube kanalı, 24 Nisan’dan itibaren diziyi platforma yüklemeye başlayacak.

Yaklaşan iki bölümlük Sailor Moon filminin lansmanı ile bağlantılı olarak Pretty Guardian Sailor Moon Ebedi Film, Sailor Moon’un ilk üç sezonu Youtube’da ücretsiz olarak izlenebilecek. Bu Cuma gününden itibaren, 127 bölümün tamamı Temmuz ayının sonundan önce kullanıma sunulana kadar her hafta 10 bölüm yayınlanacak.

Ücretsiz sürümün Covid-19 pandemisi ile ilgili olduğu söylenmese de, bu kesinlikle bazı insanları evde kalıp anime dizisini izlemeye çekecek. Bu salgın sırasında ücretsiz SIM kartlar, ücretsiz oyunlar, ücretsiz çizgi romanlar, ücretsiz çevrimiçi atölyeler ve daha fazlası gibi farklı sektörlerden birkaç ücretsiz ürün aldık. Bununla birlikte, bu ücretsiz şeyler dışarıda özgürce yürümekle karşılaştırılamayacağından, durumun daha kısa sürede iyileşeceğini umuyoruz! (haha)

Bu haber hakkında ne düşündüğünüzü Facebook sayfamızda bize bildirin. Daha güzel teknoloji haberleri için TechNave.com’da bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*