Samsung, 19 Kasım’da yeni bir Exynos çipi piyasaya sürmeyecek

Samsung, 19 Kasım’da yeni bir Exynos çipi piyasaya sürmeyecek

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Görünüşe göre şirketin yeni etkinliği için Samsung’un en son teaser’ı hakkında biraz fazla heyecanlandık. Samsung Exynos, resmi Instagram hesabında, çoğumuzun şirketin AMD GPU’lu yeni Exynos 2020 işlemcisini duyurmaya hazırlandığına inanmasına neden olan oyun görme şeklimizde bazı değişiklikler olduğunu yayınladı, ancak ne yazık ki şirket bunu doğruladı. bu böyle olmayacaktı.

Samsung Exynos kullandı heyecan balonumuzu patlatacak hesap. Resmi olarak duyurdu: “Söylentilere rağmen, 11/19’da planladığımız Exynos ile ilgili herhangi bir etkinliğimiz yok, ancak sosyal hesaplarımıza gelen bazı değişiklikler var.”

Bu, yeni Exynos 2020 işlemcisinin beklenenden daha erken gelmeyeceği ve Samsung’un yeni Galaxy S22 amiral gemisi serisinin olası lansmanına yaklaştıkça nihayet duyurulabileceği anlamına geliyor. Galaxy S serisinin bu yeni yinelemesinin 8 Şubat 2022’de duyurulacağı ve 28 Şubat’ta piyasaya sürüleceği söyleniyor. Ancak bu bilgiyi biraz tuzla almayı unutmayın.

Ek olarak, tweet, Samsung’un sosyal hesaplarında bazı değişiklikler yapacağını ve mevcut hesabından yeni hesaba geçiş yapacağını belirtiyor. @SamsungDSGlobal.

Bu, teknoloji dünyası hakkında resmi bilgilerdir. Yine de, özel bir AMD GPU’lu yeni bir Exynos 2020 yonga setinin gelişini görme olasılığı kadar heyecan verici değil. Sadece Galaxy S22 serisinin Exynos varyantını hangi pazarların alacağını görmek için bekliyoruz. LetsGoDigital’den bir rapor, Avrupa’nın artık Galaxy S serisinin önceki yinelemelerinde olduğu gibi Exynos varyantı yerine Galaxy S22’nin Qualcomm Snapdragon varyantının avantajlarından yararlanabileceğini öne sürüyor.

Kaynak heyecan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*