Samsung, 2022’de katlanabilir telefonları daha da büyütecek

Samsung, 2022’de katlanabilir telefonları daha da büyütecek

İlk katlanabilir Samsung piyasaya çıktığında, ekran ve menteşe ile ilgili fiziksel sorunlara işaret eden erken incelemelerle bir tür felaketti. Artı bu fiyat noktasında, katlanabilir telefonların 3D telefonların önüne geçeceğini ve sonunda söneceğini düşünseydiniz yalnız olmazdınız.

Bir şey olursa, Samsung aslında ikiye katlandı ve 2021 katlanabilirleri ile azimleri karşılığını verdi; bazı raporlar, şirketin diğer telefonlarından bazılarını, talebi karşılamak için kaynaklarını daha fazla katlanabilir hale getirmeye odaklamak lehine ertelediğini öne sürüyor.

Şimdi The Elec’ten bir rapor, bunun Samsung’un katlanabilir telefonlarının üretimini artırmasının beklendiği 2022’ye doğru ilerlediğini gösteriyor. Rapor, Samsung’un 6.9 milyon adet telefon ve 2.9 milyon adet Galaxy Z Fold 4 üretmeyi hedefledikleri Galaxy Z Flip 4’e daha fazla odaklanacağını iddia ediyor.

Bağlam olarak, şirketin 2021 için Galaxy Z Flip 3 için 4 milyon adet ve Galaxy Z Fold 3 için 3 milyon adet hedeflediği bildiriliyor, ancak daha ucuz Galaxy Z Flip 3 modeliyle gördükleri başarı, onları üretmeye karar vermelerine neden oldu. gelecek yıl halefinin daha fazla birimi.

Kaynak: GSMArena

Not: Bu makale, yazarlarımızı desteklemeye ve Google sunucularını çalışır durumda tutmaya yardımcı olan bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*