Samsung bize Gear uygulamaları ekosisteminin 1.000’den fazla uygulama ile oldukça büyük olduğunu hatırlatıyor

Samsung bize Gear uygulamaları ekosisteminin 1.000’den fazla uygulama ile oldukça büyük olduğunu hatırlatıyor

samsung dişli uygulamaları

Samsung’un Tizen tabanlı Gear akıllı saatleri, Google tarafından yapılan heyecan verici yeni Android Wear platformunu çalıştırmayabilir, ancak yine de işi hallederler. Samsung, ekosistemlerinin ne kadar büyüdüğünü göstermek için oldukça ikna edici bir infografik yayınladıklarından, akıllı saatlerinin herhangi bir uygulaması olmadığı konusundaki yanlış anlamaları kırmaya kararlı görünüyor.

Samsung, Drink Water ve Runtastic gibi fitness yardımcılarından bebek bakıcılığı gibi diğer çeşitli ihtiyaçlara (ve elbette arada hayal edebileceğiniz diğer tüm geeky şeylere) kadar Gear saatleri için özel olarak yapılmış 1.000’den fazla uygulamanın kullanıma sunulduğunu söylüyor. Ekosistemlerinin farkındalığını artırmak, özellikle de Google Play Store’un üstesinden gelebilecekleri bir güce sahip olduklarından, platformlarının büyümesi için oldukça önemlidir.

Samsung bu konuda oldukça avantajlı bir başlangıç ​​yaptı, ancak Android Wear’ın yetişmesi ve geliştiricilerin halihazırda kullandığımız uygulamalara işlevsellik eklemesi çok uzun sürmeyecek. Elbette Samsung, piyasada kendilerine ait bir Android Wear ürününe sahip olduklarını düşünmekten çekinmez, ancak başka bir ürün yapıp yapmayacakları henüz belli değil. İlgileniyorsanız, tam bilgi grafiği için kaynak bağlantısına gittiğinizden emin olun.

[via Samsung Tomorrow]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*