Samsung Galaxy A13, Dimensity 700 yonga seti ile Geekbench’te görünüyor

Samsung Galaxy A13, Dimensity 700 yonga seti ile Geekbench’te görünüyor

Bütçe akıllı telefonlar söz konusu olduğunda, Samsung’un Galaxy A1x telefonları sahip olmak için iyi seçeneklerdir. Örneğin, Galaksi A12 Bu yılın başlarında piyasaya sürülen, yalnızca RM799 için oldukça iyi özellikler sunuyor. Şimdi şirket, halefini ortaya çıkarmak için şimdiden hazırlanıyor gibi görünüyor. Galaxy A13 internette görüntülendi.

Samsung Galaxy A13 (SM-A136U) dün Geekbench’te görüldü ve ARM MT6833V/NZA CPU’ya sahip, yani Dimensity 700 yonga setini kullanıyor. Ayrıca, 4 GB RAM’e sahip olduğundan, muhtemelen Galaxy A13’ün alt uç varyantıdır. Bunu söylememizin nedeni, Galaxy A12’nin 6 GB RAM’e sahip olması, dolayısıyla Galaxy A13’ün en azından bu teknik özelliklere uyan bir varyantı olacak. Hal böyle olunca da 128 GB depolama alanı, 5000 mAh pil ve dörtlü kamera kurulumu ile gelmesini bekliyoruz.

Ayrıca Galaxy A13, tek çekirdekli testte 465 puan ve çok çekirdekli testte 1106 puan aldı. Karşılaştırıldığında, Galaxy A12 (SM-A125F) aynı testlerde sırasıyla 169 puan ve 943 puan aldı (telefon için incelememize bakın). Gördüğünüz gibi, tek çekirdek performansında kayda değer bir yükseltme var, bu nedenle telefonun oyunlar gibi belirli uygulamalarda daha iyi performans göstermesini bekleyebilirsiniz.

Genel olarak, yeni modelin selefine göre sağlam bir gelişme olmasını bekleyebilirsiniz. Ancak Samsung, onu daha da çekici bir seçenek haline getirmek için başka ne yükseltebilir? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın ve bu telefon hakkında daha fazla güncelleme için TechNave’i takip etmeye devam edin.

8 Kasım 2021 tarihi itibariyle, Huawei nova 9 Malezya’da kullanılabilir hale gelir. Nova serisi her zaman kamera merkezli bir akıllı telefon olarak biliniyordu. Tamamen yeni 50 MP Ultra Görüş Kamerası, birinci sınıf tasarım ve gençlere eğlenceli bir eğlence ve fotoğrafçılık deneyimi sunmak için bazı temel özelliklere sahiptir. Bir Huawei hayranıysanız veya yeni bir şey arıyorsanız belki de nova 9’u düşünebilirsiniz. Neden? İşte sizi bir nova yıldızı yapabilecek altı özellik!

Daha fazla oku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*