Samsung Galaxy A22s 5G, Google Play Console’da görüldü

Samsung Galaxy A22s 5G, Google Play Console’da görüldü

Yeni bir giriş seviyesi arıyorsanız Samsung akıllı telefon, şanslısın! bu Galaxy A22 5G Yeni bir varyant tespit edildiğinden muhtemelen tek başına piyasaya sürülmeyecek. Kaynaklar, özellikle, Galaxy A22s 5G yakın zamanda onaylandı.

MySmartPrice’a göre Galaxy A22s 5G listelendi Google Play Konsolunda. SM-A226B model numarasına sahip olduğundan, bu Galaxy A22’nin bir çeşidi olabilir. Ayrıca, seçilen bölgeler için Galaxy A22’nin yeniden markası olabilir. Teknik özellikler de aynı görünüyor, bu nedenle ikinci durum daha olası.

Ne olursa olsun, liste, Galaxy A22s 5G’nin temel olarak MediaTek Dimensity 700 yonga seti olan bir MediaTek MT6833V/NVA SoC’ye sahip olduğunu gösteriyor. Telefon ayrıca 4 GB RAM, Full HD+ ekran ve kutudan Android 11 ile çıkıyor. Galaxy A22 5G için konsept oluşturmalara dayanarak, telefonun arka tarafında dörtlü kamera kurulumuna ve gözyaşı çentiğinin altında bir ön kameraya sahip olabilir.

Samsung’un geçen yıl burada Galaxy A21s’i piyasaya sürdüğünü düşünürsek, Malezya’da her iki varyantı da alabiliriz. Durum buysa, selefinin yaptığı gibi 1000 RM’nin altında fiyatlandırılmasını bekleyin. Bunu söyledikten sonra, bir tane almakla ilgilenir miydin? Yorumlarda bize bildirin ve bunun gibi daha fazla haber için TechNave’de bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*