Samsung Galaxy S20 FE/Lite’ın 120Hz yenileme hızına ve IP68 derecesine sahip olduğu söyleniyor

Samsung Galaxy S20 FE/Lite’ın 120Hz yenileme hızına ve IP68 derecesine sahip olduğu söyleniyor

dışında bir Qualcomm Snapdragon 865 yonga seti, Samsung Galaxy S20 Fan Sürümü (veya Lite) ilginç bir fiyata sahipken diğer güçlü özelliklerle de gelmesi bekleniyor. Bugün, Twitter’dan ünlü bir bahşiş veren, cihazın diğer teknik özelliklerini açıkladı ve 120Hz yenileme hızı ekranına işaret etti.

Ünlü bahşiş veren Ice Universe, bugün Twitter’da yaklaşan cihazın bazı sulu bilgilerini sızdırdı. 120Hz yenileme hızının yanı sıra Galaxy S20 FE/Lite’ın ön kamerayı barındırmak için 3,3 mm’lik bir delik olduğu da söyleniyor. Toz ve suya dayanıklılık için de bir IP68 derecesi aldığı söyleniyor.

Tipster, teknik özelliklerin yanı sıra cihazın 2020’nin 4. çeyreğinde “güzel bir fiyat etiketi” ile piyasaya sürüleceğini de belirtti. Bu, özellikle bu amiral gemisi seviyesindeki bazı özelliklerle cihazın ne kadara mal olacağını merak etmemize neden oluyor. Daha önceki bir rapor, cihazın Ekim ayında piyasaya sürüleceğini belirtmişti.

Facebook sayfamızda Samsung Galaxy S20 FE/Lite hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. En yeni akıllı telefon sızıntıları için TechNave.com’da bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*