Samsung, Galaxy S20 üçlüsü için One UI 3.0 ile dalga geçiyor, beta güncellemesi yakında geliyor!

Samsung, Galaxy S20 üçlüsü için One UI 3.0 ile dalga geçiyor, beta güncellemesi yakında geliyor!

Samsung’un Galaxy S20 serisi için en son Android 11 tabanlı One UI 3.0 yazılımını piyasaya süreceğini zaten biliyoruz. Android 11 güncellemesini ilk kez Temmuz ayında duyduk ve kısa bir süre sonra Samsung, yazılım için beta öncesi test aşamasını açtı. Görünüşe göre yazılımın genel beta sürümü yakında başlayacak. Topluluk yöneticilerinden biri, Samsung Üyeleri uygulamasında yaklaşan One UI 3.0 yazılımı hakkında bir güncelleme yayınladı.

Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra için One UI 3.0

Gönderiye göre, tamamen yeni One UI 3.0 beta testi yakında Galaxy S20, S20+ ve S20 Ultra için başlayacak. Beklendiği gibi, beta aşaması önce Güney Kore’de başlayacak ve daha sonra Almanya, Hindistan ve ABD gibi daha fazla bölgeye gidebilir. İlgilenen cihaz kullanıcıları, Samsung Üyeleri uygulaması aracılığıyla beta testi için de başvurabilir. Herkese açık beta testinin ne zaman başlayacağına dair somut bir zaman çizelgesi olmadığını belirtmekte fayda var.

Bu olduğunda, kullanıcılara Samsung Üyeleri uygulaması aracılığıyla bilgi verilecektir. Ayrıca, okuyucularımızı güncel tutmayı da sağlayacağız. Galaxy S20 üçlüsünden sonra, beta testi Galaxy Note 20 serisi için mevcut olacak ve yakında daha fazla cihaz aynı şeyi takip edecek. Önümüzdeki günlerde markadan daha somut bir takvim bekliyoruz.

Tamamen yeni One UI 3.0 yazılımının masaya ne getireceğini merak ediyorsanız, işte karşınızda olacaklar. Android 11 tabanlı yeni yazılım güncellemesi, daha iyi otomatik odaklama ve stabilizasyon anlamına gelen kamera iyileştirmeleri getirecek. Bu kamera geliştirmelerine Galaxy S20 serisi için çok ihtiyaç var. Samsung ayrıca çöp kutusu özelliğini Mesajlar uygulamasına da uygulayacak. Ayrıca, yeni yazılımla birlikte arama ekranı özelleştirmesini de göreceğiz.

Digital Wellbeing’e haftalık trendler ve iş ve kişisel olmak üzere iki yeni profil ekleyerek küçük bir ekleme var. Diğer eklemeler, uygulamanın simgesine uzun basarak ana ekrana bir widget ekleme özelliğini içerir. Son olarak, kullanıcılar ana ekranda boş bir alana çift tıklayarak ekranı kilitleyebilecekler. Bunun dışında, beta aşamasının ne zaman başlayacağını öğreneceğimiz çok sayıda başka ekleme de var.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*