Samsung Galaxy S30’u beklediğinizden çok daha erken satın alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S30’u beklediğinizden çok daha erken satın alabilirsiniz.

Rapora göre, yeni nesil Galaxy S serisi telefonların satışları Şubat ayında başlayacak, bu da Samsung’un telefonları Ocak ayında tanıtmak için Unpacked etkinliği düzenleyeceği anlamına geliyor. Raporda ayrıca Samsung’un Huawei’nin sıkıntılarından yararlanmak için Galaxy S30 serisinin lansmanını öne almaya karar verdiği iddia ediliyor.

Bu, Samsung’un Galaxy S30 serisinin lansmanını öne çıkardığı haberlerini ilk kez duymuyoruz. Bu haftanın başlarında, Kore basınında çıkan bir haber, Samsung’un tedarikçilerinden Kasım ayına kadar Galaxy S30 serisi için bileşenler üretmeye başlamalarını istediğini iddia etti.

Prime Day sona ermiş olabilir, ancak bu 25 fırsat şu anda hala mevcut!

Rapor, Galaxy S30 serisi telefonların özelliklerine ışık tutmasa da serinin üç mod içereceğini iddia ediyor. Beş renk seçeneğiyle sunuluyorlar: Gri, Pembe, Menekşe, Beyaz ve Gümüş.

Galaxy S30 serisi ile birlikte Samsung’un “Galaxy Buds 2” adlı yeni bir gerçek kablosuz kulaklık çifti üzerinde çalıştığı söyleniyor. Attic kod adlı kulaklıklar, orijinal Galaxy Buds’a göre daha iyi su geçirmezlik sunacak ve muhtemelen Galaxy S30 serisi ile birlikte piyasaya sürülecek. Üç renkte gelmesi bekleniyor: Siyah, Gümüş ve Menekşe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*