Samsung Galaxy S8 başlatıcısı ve Bixby, S7 ve S7 Edge’de çalışıyor ve çalışıyor [DOWNLOAD]

Samsung Galaxy S8 başlatıcısı ve Bixby, S7 ve S7 Edge’de çalışıyor ve çalışıyor [DOWNLOAD]

bu Samsung Galaxy S8 ve Samsung Galaxy Not 8 yeni bir “Samsung Experience” kullanıcı arayüzüne ve tabii ki Bixby asistanına sahip olun. Samsung Topluluğu’ndaki bir kullanıcı, bu yeni kullanıcı arayüzünü ve Bixby’yi kendi bilgisayarına almayı sordu. Samsung Galaxy S7. Bir yönetici şunu söyler:

Samsung topluluğunun bir parçası olduğunuz için teşekkürler. Bixby’nin Galaxy S8 & S8+ ve N8’de desteklendiğini söylemek isterim. Gelecekte kademeli olarak daha fazla modeli desteklemeyi planlıyoruz.

Ayrıca, bir sonraki güncellemede yeni UI arayüzünün kullanılabileceğini söylemek isterim, bu yüzden lütfen güncelleme cihazınıza gelene kadar bekleyin.

Bixby’nin eski cihazlarda çalışamaması için teknik bir neden yok. Başlatmak için özel bir düğmeleri olmayacak, ancak uygulama yine de çalışmalı. Bu yüzden daha fazla telefonu destekleyeceklerini duymak güzel. Yeni kullanıcı arayüzü, muhtemelen Oreo anlamına gelen bir sonraki güncellemede geliyor. Bu özellikleri beklemek istemiyorsanız, bunları kendiniz alabilirsiniz.

| | | Sızıntı Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

Uygulama indirildikten sonra, “Bilinmeyen kaynaklar”ın etkinleştirildiğinden emin olmanız gerekir. Ayarlar uygulama > Kilit ekranı ve güvenlik > Bilinmeyen kaynaklar (açık) > tamam. Oradan, telefonunuzun dahili deposundaki İndirilenler klasörünü bulmak ve yerleşik paket yükleyiciyi kullanarak yüklemek için bir Dosya Yöneticisi uygulaması (Solid Explorer bizim favorimizdir) kullanın.

Kurulduktan sonra, Ayarlar uygulamanıza geri dönmeniz ve Uygulamalar > 3 noktalı menü > Varsayılan uygulamalar > Ana ekran > seç TouchWiz ana sayfası. Ana sayfa düğmesine basın ve Galaxy S8 ve S8+’ın yeni ve geliştirilmiş başlatıcısının keyfini çıkarın. Uygulama düğmesi yok, ancak uygulama çekmecesini açmak için ana ekranda herhangi bir yerden yukarı kaydırabilir veya yalnızca başlatıcı ayarlarından ekleyebilirsiniz.

Herhangi bir gecikme veya çökme yaşarsanız, uygulamadan verileri/önbelleği silmeyi ve yeniden başlatmayı deneyin. Kaldırma işlemi de kolaydır, başka herhangi bir uygulamada yaptığınız gibi yapın (Ayarlar > Touchwiz ana sayfası – Solda üç nokta menüsü ve güncellemeleri kaldır’ı seçin.

GÜNCELLEME: Oh, çabuk. Bixby (sınırlı biçimde) de!

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*