Samsung Galaxy Watch 3 45mm Malezya Fiyatı ve Özellikleri – RM968

Samsung Galaxy Watch 3 45mm Malezya Fiyatı ve Özellikleri – RM968

Samsung Galaxy Watch 3’ün bir 1,4 inç Süper AMOLED (360 x 360 piksel, 364 ppi) ekran. Wifi, Bluetooth, NFC ve GPS’i destekler. özellikleri Li-Ion 340 mAh, çıkarılamayan pil 11,1 mm cihaz kalınlığında ve 53,8 g ağırlığında, Tizen OS 5.5 üzerinde çalışıyor.

En son Malezya’da Samsung Galaxy Watch 3 fiyatı piyasa RM968’den başlar. Mystic Black, Mystic Silver renklerinde mevcuttur.

Değerlendirmek ve incelemek için buraya tıklayın.

Spor salonu ekipmanına veya yoga matına sahip olmanın yanı sıra, teknolojinin fitness tutkunları için oynayacak bir rolü vardır. Bu durumda, insanların ne kadar iyi yaptıklarını takip etmelerine yardımcı olmak için genellikle akıllı saatler veya akıllı bantlar kullanılır. Peki bu aksesuarlar ne kadar kullanışlı? Bugünün makalesinde size anlatacağız Samsung Galaxy Watch3 ve Galaxy Watch Active2 akıllı saatlerden nasıl daha fazlasıdır?.

Daha fazla oku

Geçen ay, kampanya sırasında toplam 5 farklı gadget piyasaya sürüldü. Samsung Ambalajsız olay olmak üzere Samsung Galaxy İzle 3. Bu, Malezya’da bulunan en yeni akıllı saatlerden biridir. Kendinize bir akıllı saat almayı planlıyorsanız, aşağıdaki incelememizi okumaya devam etmelisiniz. Bu arada incelediğim model 45mm modeli.

Daha fazla oku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*