Samsung Galaxy Z Fold 3, Flip 3 sıcak kek gibi satıyor [Update]

Samsung Galaxy Z Fold 3, Flip 3 sıcak kek gibi satıyor [Update]

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Galaxy Z Fold 3 satışları

Güncelleme:

Yeni Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3’ümüze verilen büyük müşteri tepkisi için müteşekkiriz. Katlanabilir akıllı telefonlara ilgi tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve Z Fold3 ve Z Flip3 için ön sipariş hacmi zaten 2021’de Galaxy Z cihazlarının toplam satışını geride bıraktı. Tüketicilerimize en yenilikçi deneyimleri sunmaya kararlıyız.

Aşağıdaki orijinal hikaye:

Samsung, 11 Ağustos özel etkinliği vesilesiyle en son katlanabilir serisi Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ü duyurdu. İki cihaz hemen ön siparişe açıldı ve sevkiyatın bu ayın sonunda yapılması planlandı.

Kore’den gelen raporlar, ön siparişlerin büyük olasılıkla “süper hit” olacağını gösteriyor. Korea Herald, 22 Ağustos Pazar günü itibarıyla iki cihaz için toplam 450.000 ön sipariş verildiğini iddia eden birkaç yerel medya kaynağına ve içeriden isimsiz kişilere atıfta bulunuyor.

Taşıyıcıdan bağımsız cihazları da sayarsak, bu sayı 600.000’e, hatta 800.000’e ulaşabilir. Önceki nesil katlanabilirlere kıyasla, Galaxy Z Fold 2 yalnızca 80.000 adet olarak ön sipariş verildiğinden, neredeyse on kat (punto amaçlı) bir artış görüyoruz.

Bu rakamlar yerel Kore pazarına atıfta bulunsa da, ABD de dahil olmak üzere birçok pazarda ön siparişlerin açık olmasıyla dünya çapında artan bir performans trendi görmek kolaydır.

Demografi söz konusu olduğunda, “Galaxy Z Fold3 için yapılan ön siparişlerin yüzde 49’u 20-30’lu yaşlarındaki müşterilerden gelirken, aynı yaş grubu Galaxy Z Flip3 için yapılan ön siparişlerin yüzde 57’sini oluşturuyordu.“, katlanabilirlerin genç demografi ile popüler olduğunu gösteriyor.

Bu, 40’lı ve 50’li yaşlarındaki müşteriler, adı açıklanmayan taşıyıcı firma ile verilen ön siparişlerin sırasıyla yüzde 42 ve yüzde 39’unu oluşturduğundan, yaşlı insanların katlanabilir ürünlerden çekindiği anlamına gelmiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*