Samsung Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3 çıkış tarihi söylentileri

Samsung Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3 çıkış tarihi söylentileri

İhtiyacınız olan tüm KARA CUMA FIRSATLARI!

Okuyucu destekliyiz. Dış bağlantılar bize komisyon kazandırabilir.

Samsung’un yeni katlanabilir cihazlarının olası lansman tarihini öneren daha fazla sızıntı almaya başladık. En son söylenti, Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün geçen hafta aldığımız bazı bilgiler doğrultusunda aynı lansman tarihini paylaşabileceğini gösteriyor.

Geçen Cuma, Samsung hayranları için son derece heyecan verici bir gündü. Tanınmış sızdırıcı Jon Prosser’dan yeni Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün 27 Ağustos Cuma günü piyasaya sürülebileceğine dair haber aldık ve Kore haber ajansı Yonhap Haber Ajansı’nın son raporu bu bilgiyi doğrulayabilir gibi görünüyor. Rapora göre hem yeni Samsung Galaxy Z Fold 3 hem de Z Flip 3 Ağustos ayının son Cuma günü satışa başlayacak.

Bu bilgi, bir sonraki Galaxy Unpacked etkinliğinin olası tarihi hakkında hiçbir şeyden bahsetmiyor. Ancak Max Weinbach’ın bu etkinliğin 3 Ağustos Salı günü gerçekleşebileceğine inandığını hatırlayalım. Ayrıca, yeni Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ün, Samsung Galaxy Watch 4’ün dört yeni çeşidiyle dikkatleri üzerine çekeceğini öne sürüyor. İlk iki Galaxy Watch 4 modeli 42 mm ve 46 mm seçenekleriyle gelebilirken, diğer ikisi yeni Samsung Galaxy Watch Active 4’ün 40 mm ve 44 mm varyantı olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*