Samsung sözde Galaxy Note 6’yı atlayacak ve bu yıl doğrudan Galaxy Note 7’ye gidecek

Samsung sözde Galaxy Note 6’yı atlayacak ve bu yıl doğrudan Galaxy Note 7’ye gidecek

6 neden 7’den nefret etti? Çünkü 7 8 9. Bu şakayı hep sevmişimdir. Peki, durumunda Samsung Galaxy Not 6, 6, 7’den nefret edebilir, çünkü Samsung’un potansiyel olarak en üst seviyeye sıçraması nedeniyle tamamen unutulmuş olabilir. Samsung Galaxy Not 7 bu yılki lansman için.

Her neyse, Samsung’un üst düzey bir pazarlama yöneticisinden duyduğunu iddia eden ETNews’in sözü bu. Peki, neden büyük sayı atlıyor?

Bunun nedeni, ellerinde büyük bir atılım ya da daha önce adını hiç duymadığımız bazı süper yenilikçi özellikler olduğunu düşünmeleri değil (gerçi bir iris tarayıcı iyi olurdu). Bunun yerine, Samsung’un amacı tamamen pazarlamadan kaynaklanmaktadır.

Şirketin, diğer amiral gemisi Galaxy S7’nin daha yüksek bir model numarasına sahip olması nedeniyle, potansiyel alıcıların Samsung Galaxy Note 6’nın modasının geçeceği hissine kapılabileceğini düşünüyor. Kulağa aptalca gelse de haklı oldukları bir nokta var ve telefonlar hakkında isimlerden başka bir şey bilmeselerdi böyle bir sonuca varacak birkaç kişiden fazlasının olduğunu düşünüyoruz.

Bizim gibi teknisyenler her zaman aynı takvim yılında piyasaya sürülen cihazların birbiriyle uyumlu olduğunu bilecek (Galaxy Note söz konusu olduğunda, özellikler ve teknik özellikler söz konusu olduğunda, genellikle Samsung Galaxy S serisinden biraz daha gelişmiştir) . Ancak aynı şey, yerel taşıyıcılarında vitrin alışverişi yapan ortalama Joe Schmo için söylenemez.

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*