Shaq Want’tan Steel’e Bir Saldırı Daha – swiftheadline

Shaq Want’tan Steel’e Bir Saldırı Daha – swiftheadline

Shaquille O’Neal bir crack daha istiyor Çelik başka bir fırsat verilirse. PopCulture.com, DC Comics evrenine yaptığı geziyi tartışmak için NBA Şampiyonu ile oturdu. 1997 yapımı Kenneth Johnson filminin hit sinema salonlarını yönettiğinden bu yana uzun zaman geçti. O’Neal, zamanın görsel efektlerinin, halkın filmi nasıl karşıladığı konusunda büyük bir rol oynadığına kesinlikle inanıyor. Bu konuda yanılmıyor. Hem bütçe nedenleri hem de kahraman kıyafetinin görünüşü bu güne kadar hala tartışılıyor. Ancak zaman içinde devam eden bir şey de, izleyicilerin her şeyde ve her şeyde Shaq’a olan sevgisidir. NBA’in İçinde TNT’de hala büyük izleyici sayıları elde ediyor. Ne zaman bir şeye kamera karşısına geçse, insanlar onu kaybediyor. Yani, Steel’i yeniden başlatma fikri gerçekten harika olurdu.

O’Neal, “Eh, eğer Steel karakterine bakarsanız, o benim,” dedi. “Hepsi benim, John Henry Irons benim. Biliyorsunuz, filmi yaptığımızda, o Iron Man efektlerine sahip olmak isterdim, ama hayır, filmi 90’ların başında yaptık ve teknoloji eskisi kadar iyi değildi. şimdi oldu, ama bunu yeniden yapabilmeyi çok isterim.”

O’Neal, “Filmlerde kullandıkları, şimdi kullandıkları efektlerin aynısı” diye ekledi. “Bence çok daha iyi olurdu, ama biliyorsun, sen bir çizgi roman adamısın, bunu söyleyebilirim. Süpermen öldüğünde yedi farklı insan olarak geri döndü. çizgi roman, o bendim.”

Pişman olup olmadığı sorulduğunda, yönetmen Vice’a şu düşünceleri sundu: “Daha güçlü bir oyuncu kadrosu olsaydı daha iyi olabileceğini biliyor muydum? Gişe, senaryo açısından daha iyi mi? Kesinlikle. hikaye ve anlatacakları açısından, baş karakterin bir kadınla birlikte kahramanlığı yani ön gösterimlerin bazılarının önüne oturdum ve verdikleri tepkileri gördüm.Sevdiler ama gelince Gerçekte, bunun bedelini ödemeleri gerektiğinde? Bu farklı bir hikayeydi.”

Birkaç yıl önce, sevilen çizgi roman yazarı Louise Simonson, NBA yıldızının filmde ne zaman yaptığı sorulduğunda Shaq’ı gerçekten destekledi. CBR’ye kesinlikle iyi olduğunu ve kritik resepsiyonun onun üzerinde olmadığını söyledi.

“Dürüst olmak gerekirse, Shaq çok eleştiri aldı ama bence iyi bir iş çıkardı” diyen Simonson, “Sorunlarım senaryo ve kostümle ilgiliydi. Kostüm o filmde berbattı. Aman tanrım korkunçtu! [Laughs] Bugün daha iyi bir iş çıkarabilirler. Karakterle kendim daha iyi bir iş çıkarabilirdim.”

Shaq’ın bir şans daha elde ettiğini görmek ister misiniz? Çelik? Yorumlarda bize bildirin!

Orijinal makaleyi buradan okuyun

Sorumluluk reddi! Swiftheadline, küresel medya çevresinde otomatik bir toplayıcıdır. Tüm içerik internette ücretsiz olarak mevcuttur. Sadece eğitim amaçlı tek bir platformda düzenledik. Her içerikte, birincil kaynağa giden köprü belirtilir. Tüm ticari markalar hak sahiplerine, tüm materyaller yazarlarına aittir. İçeriğin sahibiyseniz ve materyallerinizi web sitemizde yayınlamamızı istemiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. e-posta [email protected]. İçerik 24 saat içinde silinecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*