Sızıntı, Microsoft’un eskiden Windows 10’da Groove Music için büyük planları olduğunu öne sürüyor

Sızıntı, Microsoft’un eskiden Windows 10’da Groove Music için büyük planları olduğunu öne sürüyor

Android için Microsoft Outlook, 22 Haziran’da yeni bir güncelleme aldı ve yazılım devi, e-postalardaki harici görüntüleri engellemenizi sağlayan yeni bir seçenek ekledi. Ancak, indirmenin güvenli olduğunu düşündüğünüz resimlerin engellemesini kaldırabilirsiniz.

Bu büyük bir güncelleme değil, ancak artık e-postalarda aldığınız görüntüleri yönetmek için Outlook’u yapılandırabilirsiniz. Özelliğe ayarlardan erişilebilir ve harici görüntüleri hızlıca engellemenizi veya engellemenizi kaldırmanızı sağlayan bir geçiş vardır.

Microsoft’un Outlook ekibi, Google Play Store’da yayınlanan değişiklik günlüğünde, güncellemenin performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri de içerdiğini açıklıyor.

E-postalardaki harici görüntüleri engelleme desteği, aslında güvenlik ve gizlilik için kullanışlı bir özelliktir. Başka bir deyişle, resimlerin engellenmesi cihazlarınızın korunmasına yardımcı olabilir. Resmin harici kaynaklardan otomatik olarak engellenmesi, potansiyel olarak rahatsız edici materyalleri görüntülemekten kaçınmanıza, kötü amaçlı kodların telefonunuzdaki verilere zarar vermesini önlemenize ve daha pek çok şeye yardımcı olur.

“E-postalardaki harici görüntüleri engellemeyi seçebilirsiniz. Ayarlar’a giderek ve etkinleştirilmesini istediğiniz hesaba dokunarak bunu açın. Haftalık güncellemelerimizin tümü, Outlook’u sizin için daha iyi hale getirmek için performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri de içerir. ” Microsoft bir değişiklik günlüğünde açıklıyor.

Görünüşe göre, görüntüleri indirmek isteyip istemediğinize karar vermenize de izin veriyor ve düşük bant genişliğine sahip bir bağlantınız varsa bu kullanışlı bir özellik. Bazı verileri kaydetmek istiyorsanız özelliği açmak isteyebilirsiniz.

Kapatmak veya açmak için Ayarlar’a gitmeniz gerekecek:

Yukarıda belirtildiği gibi, güncelleme ayrıca genel deneyimi iyileştirmek için performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri içerir.

Bir süre önce Microsoft, Android’deki Outlook deneyimini yeniledi ve tek bir güçlü gelen kutusundan daha fazlasını yapmanızı sağlıyor.

Bir Outlook hesabınız ve Android telefonunuz varsa, Google Play Store’a gidebilir ve güncellemeyi indirebilirsiniz.

Bu, görünüm e-posta istemcisinin en iyi özelliklerinden biriydi.

WPJ’ye yanıt olarak.

Asla para kazanamayacağını anlamak.

JohnW’ye yanıt olarak.

Ne oldu?

Paquito19962’ye yanıt olarak.

Müzik geçişinden önce öyleydi.

WPJ’ye yanıt olarak.

WTF, John ve WPJ’den mi bahsediyorsunuz?
WPJ’ye yanıt olarak.

Sonradan anlamak harika bir şeydir.

JohnW’ye yanıt olarak.

Spotify kurulduğu günden beri hiç para kazanmadı, herkesçe biliniyor. O zaman Microsoft neden bir iş kursun ki?

Spotify’ın bile henüz bir kar elde etmediği göz önüne alındığında, MS’in Groove’u terk etmekte haklı olduğundan şüpheleniyorum.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*