Sony, Xperia adını kullanarak yedi yıl sonra tekrar akıllı saat üzerinde çalışabilir

Sony, Xperia adını kullanarak yedi yıl sonra tekrar akıllı saat üzerinde çalışabilir

Üzerinden yedi yıl geçti Sony serbest bırakıldı akıllı saat. Bununla birlikte, şirketin akıllı saat sektörüne çok fazla yatırım yapmadığı açık. Ancak, bir muhbirin Sony’nin geçen ay yaptığı şüpheli bir şeyi ortaya çıkarmasından sonra yeni bir bölümün başlayacağı öne sürüldü.

Tipster’a göre ZACKBUKS Japon firması, Çin sosyal medya platformu Weibo’dan Nisan 2021’de alt markası Wena’nın mobil bölümünün bir parçası olmasına izin verdi. Birçoğunuz Wena’nın aslında Sony’nin akıllı saatler değil akıllı kayışlar yapan giyilebilir kolu olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. standart saatler.

Haber doğruysa, ilk kez Xperia adı altında piyasaya sürülen yeni bir akıllı saat olabilir. Özetlemek gerekirse, şirketin en son akıllı saati, Wear OS’nin öncülü olan Android Wear’ı kullanan 2014 tarihli Sony SmartWatch 3’tü. Şimdilik, söylenti saygın kaynaklar tarafından doğrulanmadığından, bunu bir tutam tuzla almak daha iyidir.

Facebook sayfamızda bir Sony Xperia akıllı saat almak hakkında ne düşündüğünüzü bize bildirin. Daha ilginç teknik söylentiler için TechNave.com’da bizi izlemeye devam edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*