Söylenti: Bell, LG Optimus L5’i yalnızca 199,95 $ kontrat karşılığında piyasaya sürecek

Söylenti: Bell, LG Optimus L5’i yalnızca 199,95 $ kontrat karşılığında piyasaya sürecek

LG Optimus L9 biraz ilginç bir cihaz. Kağıt üzerinde çok etkileyici görünmüyor ve sahip olması beklenen tüm yutturmacadan yoksun. Bununla birlikte, bir süre onunla oynadıktan sonra gerçekten hoşlanmaya başlaması ilginç. Ve “Bu Sonbahar” T-Mobile’a geldiğinde, ona bir göz atmamız gerekti.

Bizi yanlış anlamayın, cihaz hala üst düzey bir Optimus G değil, ancak teknik özellikleri açısından etkileyici. Çok ağır bir üretici kullanıcı arayüzüne, 1 GHz çift çekirdekli TI OMAP 4430 ve 1 GB RAM’e sahiptir. Bu özellikler Galaxy Nexus ile karşılaştırılabilir (özel cilt hariç) ve Optimus L9’un daha hızlı ve pürüzsüz çalıştığını söyleyebiliriz. Bu, Android 4.0 çalıştırıyor ve Project Butter ve diğer Jelly Bean geliştirmelerinden bile yararlanmıyor.

Yapı kalitesi, Optimus G ve LG Mach ile gördüğümüz kadar iyi, yani hiç de fena değil. Tek fark, bu cihazın çok hafif olmasıdır. 4,5 inçlik bir cihaz için neredeyse çok hafif geliyor, özellikle de biraz ağırlığa sahip cihazları seven bizler için. 2.150 mAh taşıyor, bu yüzden o pil kapağının arkasında hiçbir şey yok gibi değil.

Genel olarak, Optimus L9, T-Mobile ağı için orta seviye bir cihaz isteyen herkes için harika bir cihazdır. Üst düzey olduğunu düşündüğümüz bazı cihazlar kadar iyi performans gösteriyor, bu nedenle şikayet edilecek pek bir şey yok. Elbette fedakarlıkları var, qHD ekran ve eski Android 4.0 yazılımı en dikkate değer olanı. Yine de makul bir fiyat için, bunu iyi bir orta seviye cihaz arayanlara tavsiye etmekten şüphe duymayız.

LG’nin Şubat ayında Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan ve yukarıda resmedilen benzer ancak daha güçlü Optimus L7’yi içeren stil odaklı L Serisinin bir üyesi olan LG Optimus L5, bu ay dünya çapındaki ilk çıkışını yapacak. Orta sınıf Android 4.0 akıllı telefonun ilk olarak İngiltere, Almanya ve Fransa’da piyasaya sürüleceği Avrupa’da işler başlayacak. LG, nihayet ahizeyi Orta ve Güney Amerika’ya getirmeden önce Rusya, Orta Doğu ve Asya ile Avrupa lansmanını takip edecek.

Optimus L5, 9,5 mm’de ölçüyor ve sınıfındaki bir telefon için çift SIM desteği ve NFC dahil olmak üzere oldukça hoş özelliklere sahip. Diğer özellikler arasında 800 MHz CPU, 4.0 inç ekran ve LED flaşlı 5 MP kamera yer alıyor. Hızlı bir tazeleme için, MWC’den uygulamalarımıza göz atın.

ŞIK LG OPTIMUS L5 KÜRESEL İLK ÇIKIŞ YAPAR

SEUL, 17 Haziran 2012 LG’nin şık, yüksek moda L-Serisi akıllı telefonlarından biri olan LG Optimus L5, bu ay önemli Avrupa pazarlarında küresel çıkışını yapacak. Cihaz, okyanusu Orta Amerika ve Güney Amerika’ya geçmeden önce Birleşik Krallık, Almanya ve Fransa’da, ardından BDT, Orta Doğu ve Asya’daki pazarlarda satışa sunulacak.

L-Style’ın zarif tasarım felsefesine sadık kalan LG Optimus L5, stil ve teknolojinin kusursuz bir birleşimidir. Yalnızca 9,5 mm boyutlarında duyulara hitap eden ince bir gövdeye sahip akıllı telefon, çift SIM özellikleri (yalnızca Asya, BDT, Orta Doğu, Orta ve Güney Amerika’da) ve NFC “Tag & Play” (Avrupa’da) gibi sezgisel ve akıllı özelliklerle birlikte gelir. ve Kuzey Amerika) mobil ticaret ve eşler arası paylaşım için.

Google’ın en yeni Ice Cream Sandwich Android işletim sisteminde çalışan LG Optimus L5, geniş ve hatasız bir mobil deneyim için sınıfının en iyisi 4,0 inç ekranı sunuyor. Yeni kullanıcı arayüzü ayrıca daha az parmak dokunuşuyla daha fazlasını yapmanızı sağlar. Optimus L5, kullanıcıların ayrı bir uygulama açmaya gerek kalmadan herhangi bir ekrandan notları veya notları anında not almalarını sağlayan QuickMemoTM özellikli LG’nin yeni Kullanıcı Deneyimi’ne (UX) sahiptir.

LG Electronics Mobil İletişim Başkanı ve CEO’su Dr. Jong-seok Park, “LG Optimus L5, tasarım, ekran, performans, pil ömrü ve fiyatın birçok kişinin çok çekici bulacağı harika bir kombinasyon sunan çok dengeli bir akıllı telefon” dedi. Şirket. “Bu cihaz, L-Serisi portföyümüzdeki diğer ürünlerle birlikte özellikle her yerdeki moda öncüsü kullanıcılara hitap edecek.”

Anahtar Özellikler:

Yonga seti: MSM7225A (Cortex A5 800MHz)

Bellek: (en fazla) 4GB Dahili Depolama / Micro SD desteği (32GB’a kadar)

Ekran: 4.0 inç HVGA

Kamera: LED Flaşlı Arka 5.0 MP AF

İşletim Sistemi: Android 4.0 Ice Cream Sandwich

Pil: 1.500mAh

Boyut: 118,3 x 66,5 x 9,5 (mm)

| | | Drenaj Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

In reply to BigCiX.

Because not all MHz are created equal. Educate yourself before whining.

In reply to BigCiX.

More ram maybe. The SGS would need to support both ICS and TouchWiz in that space, maybe not easy.

In reply to BigCiX.

Because this phone has the ram to handle it. Where the Galaxy S doesn’t.

In reply to BigCiX.

Maybe because it isn’t saddled with TouchWiz.

I’m surprised HTC is bringing ics to the thunderbolt

In reply to BigCiX.

And how come Sony can’t get ICS running stable on the Xperia Play. Simple, there’s no profit in free OTA upgrades. They would rather you go out and buy the Galaxy S III.

How come this 800 MHz phone can run ICS but yet manufacturers say 1 ghz phone (Galaxy S I) can’t?

The LG Optimus L5 may not be the device of your dreams, but it will definitely be a stunning deal with a rumored price of $199.95 off contract. This is exactly what Mobile Syrup’s sources claim the Bell device will cost (rumored to launch this July 10th). It happens to be a great offer for the mid-range smartphone featuring Android 4.0.3, an 800 MHz processor and 1 GB of RAM.

There is a bit of the discrepancy in the leaked screenshot, though. The price seems to be consistent under all 1, 2 and 3-year terms as well. This makes us suspect that this rumor may be inaccurate, or the price may simply be used as a place-holder until Bell decides what the appropriate price-range for each contract term.

As mentioned, the device is not your powerhouse, but not everyone needs a super phone. And personally, the design of the L Series has always called my attention. If the device does happen to come with a $200 price free of contract, we are sure many of our Canadian neighbors will be jumping all over it. Would you?

[Via: Mobile Syrup]

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*