Spotify Koşu Modu, ayaklarınızın ritmini algılar ve buna uygun müziği seçer

Spotify Koşu Modu, ayaklarınızın ritmini algılar ve buna uygun müziği seçer

İlk gördüğümüzden bu yana birkaç ay geçti ASUS ZenFone 2 resmi olarak bu yılın başlarında CES 2015’te tanıtıldı. ASUS bugün telefonunu tanıttı. Yeniden, ancak bu sefer nihayet kullanılabilirlik hakkında konuşmaya hazırdılar. 19 Mayıs’tan itibaren ASUS ZenFone 2 resmi olarak ABD ve Kanada’daki büyük çevrimiçi perakendecilerden 200 dolardan başlayan fiyatlarla sipariş edilebilecek.

Bugün erken saatlerde ASUS, ASUS ZenFone 2 Kuzey Amerika için. Telefon yarın 19 Mayıs’ta piyasaya sürülmeye ayarlandı, ancak görünüşe göre Amazon, şimdi 2 günlük ücretsiz Prime gönderimiyle mevcut olan 3 renkte hem 16GB 64GB telefonla silahı atladı.

NA sürümünün yalnızca GSM olduğu görülüyor (orada gerçek bir sürpriz yok), bu nedenle Sprint veya Verizon’daysanız şansınız kalmaz. Zaten bir sipariş onayı aldık, bir gün kargo ile yarın ulaşacağını söylüyor. Başlamaktan çekinmeyin ve avantajlı bir başlangıç ​​yapmak için satın almaya başlayın!

Teşekkürler, Gerard!

Amazon’dan satın alın (199 $): ASUS ZenFone 2 (16GB)

Amazon’dan satın alın (299 $): ASUS ZenFone 2 (64GB)

| | | Sızıntı Google.com, 2007-2021

/*# sourceURL=/css/ampshared.css*/

En heyecan verici yeni özellik koşucular içindir: Spotify artık koşu hızınızı, ayaklarınızın ritmini algılayacak ve koşu tarzınıza mükemmel şekilde uyan şarkıları seçecek bir moda sahip. Bu, egzersiz meraklılarının denemek için can atacağını bildiğim, aşırı derecede havalı bir fikir.

spotify-tespit-tempo

spotify-çalıştır-modu

Spotify ayrıca bu özelliği bu yıl Nike Plus ve RunKeeper uygulamalarına getirmek için Nike ve RunKeeper ile ortaklıklar yaptığını duyurdu. Bu özelliklere ancak zamanında Android Telefonlarınızda sahip olacağınızı varsayabiliriz.

spotify-nike-runkeeper

Koşu Modu, Spotify’ın duyurduğu en heyecan verici özellik ancak tek özelliği bu değil. Yeni Spotify, 3 temel öğe sunmayı hedefliyor:

    Gününüzün herhangi bir bölümü için mükemmel film müziği

    Yeni içerik türleri

    Yenilikçi çözümlerle daha iyi deneyimler

“Hayatınızın müziği” de umut verici olabilir. Sizinle ilgili her şeyi göz önünde bulunduran ve bir sonraki duymak isteyeceğinizi düşündüğü şarkıya sürekli olarak karar veren bir otomatik çalma listesi oluşturma özelliği oluşturdular.

Kim olduğunuza bağlı olarak, uyandığınızda, koşarken, işe giderken, işe giderken, vb. için müzik seçer. O zamanlarda kim olduğunuzu, nereye ve ne zaman gittiğinizi, nelerden hoşlandığınızı sürekli öğrenir ve gerçek zamanlı olarak hayatınızın müziğini yaratır.

Bu özellikle yeni bir fikir değil, ancak Google Play Müzik, iTunes Radio ve Pandora gibi kuruluşların sunduğu alternatifler müziği özellikle iyi seçmiyor. Spotify’ın “hayatının müziği” oldukça harika olabilir. Beklemek, denemek ve görmek zorundayız.

Deneyimi yeni içerik türleriyle geliştirmek de ilginç bir kavramdır, ancak yine burada özellikle yeni bir şey yoktur. Spotify, popüler podcast’lerden, haber programlarından, televizyon programlarından ve bazı video içerikleri de dahil olmak üzere daha fazlasından yeni medya biçimleri ekliyor.

Spotify müşterisi misiniz? Eğer öyleyse, bu gelişmelerden herhangi biri kulağa özellikle heyecan verici geliyor mu? Değilse, bu yeni özellikler sizi Spotify müşterisi olmaya ikna edecek mi?

| | |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*